Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Cinema Festival Yves Saint Laurent dla kobiet

Cinema Festival Yves Saint Laurent dla kobiet

Mam: 3 Miałem: 8

Cinema Festival marki Yves Saint Laurent to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Cinema Festival został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są mandarynka, kwiat migdałowca i włoska cytryna; nutami serca są zwartnica, jaśmin i gardenia tahitańska; nutami bazy są ambra, wanilia i białe piżmo.

Mandarynka Kwiat migdałowca Włoska cytryna

Zwartnica Jaśmin Gardenia tahitańska

Ambra Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cinema Festival by Yves Saint Laurent.

Brilliant Wish

Cinema Festival Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Cinema Festival, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Cinema Festival, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cinema Festival marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cinema Festival marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Kenzo Amour Yves Rocher Quelques Notes d’Amour Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Thierry Mugler Alien Essence Absolue Yves Saint Laurent Opium Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Yves Saint Laurent Cinema Festival d`Ete Yves Saint Laurent Nu Eau de Toilette Yves Saint Laurent Opium Collector's Edition 2013 Thierry Mugler Womanity Yves Rocher Marron de Noel Max Mara Kashmina Touch Donna Karan Black Cashmere Yves Rocher Neonatura Cocoon Guerlain Shalimar Parfum Initial Agent Provocateur L'Agent Coty Pret a Porter Estée Lauder Sensuous Hermes Eau des Merveilles Hermes L’Ambre des Merveilles