Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Baiser de Cinema Yves Saint Laurent dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

migdałowy
Baiser de Cinema Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia

Baiser de Cinema marki Yves Saint Laurent to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Baiser de Cinema został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak klementynka, cyklamen, migdał, ambra, piżmo, wanilia, zwartnica, piwonia i jaśmin.

Klementynka Cyklamen Migdał Ambra Piżmo Wanilia Zwartnica Piwonia Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Baiser de Cinema by Yves Saint Laurent.

Baiser de Cinema Recenzje Perfum

Maverick
Maverick

Ta wersja Cinema'y przypadla mi duzo bardziej do gustu. Baiser jest bardziej waniliowe i puchate. Mojemu mezowi przypomina mniej pudrowe Classique JPG.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Baiser de Cinema, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Baiser de Cinema, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Baiser de Cinema marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Baiser de Cinema marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Extraordinary Keiko Mecheri Loukhoum Bath and Body Works Fresh Pineapple Montale Crystal Flowers Victoria`s Secret Cashmere Vanilla Jasmine Vero Profumo rubj Ocean Pacific OP Blend for Women Ted Baker Secondscent Red Flower Organic Perfume Ambrette Pascal Morabito Nagada Giorgio Valenti Rose Noire Secret Florascent Aqua Floralis Jasmine