Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Baby Doll Candy Pink Yves Saint Laurent dla kobiet

Baby Doll Candy Pink Yves Saint Laurent dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 2

kwaśny
Baby Doll Candy Pink Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia Baby Doll Candy Pink Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia

Baby Doll Candy Pink marki Yves Saint Laurent to kwiatowe perfumy dla kobiet. Baby Doll Candy Pink został wydany w 2005 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak goździk (roślina), imbir, rabarbar, frezja, biała róża, grejpfrut, czerwona porzeczka, cedr i grenadyna.

Goździk (roślina) Imbir Rabarbar Frezja Biała róża Grejpfrut Czerwona porzeczka Cedr Grenadyna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Baby Doll Candy Pink by Yves Saint Laurent.

Eros Pour Femme

Baby Doll Candy Pink Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Baby Doll Candy Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Baby Doll Candy Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Baby Doll Candy Pink marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Baby Doll Candy Pink marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Eau de Gucci Coach Coach Gres Cabotine Christian Dior I Love Dior Avon Surreal Valentino Rock`n`Rose Couture Campos de Ibiza Agua de Rosas Lollia Imagine Floris Malmaison Antica Farmacista Magnolia, Orchid & Mimosa Christina Aguilera X Pose Passion DSH Perfumes Wedding Bouquet