Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Yria Yves Rocher dla kobiet

Yria Yves Rocher dla kobiet

Yria marki Yves Rocher to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Yria został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurent Bruyere. Nutami głowy są kolendra, mandarynka i bergamotka; nutami serca są magnolia, gardenia, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, paczula i wanilia.

Kolendra Mandarynka Bergamotka

Magnolia Gardenia Jaśmin Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Yria by Yves Rocher.

Yria Recenzje Perfum

Ziu
Ziu

Są to perfumy, które zakwalifikowałabym do grupy kwiatowo-orientalnej [na pewno nie owocowo-kwiatowej, czy owocowo-orientalnej]. Początek zdominowany jest przez bergamotkę i kolendrę, jednak bardzo szybko do głosu [a raczej do nosa!] dochodzą kwiaty. Dla mnie to przede wszystkim jaśmin i róża. Przez to połączenie słyszę często, że Yria to taki ‘babciny’ zapach, ale według mnie to wcale nie jest negatywne określenie. To perfumy bardzo dojrzałe, nie posiadają żadnego infantylnego, naiwnego momentu, rozwijają się pięknie, w stronę lekkiego orientu. Bardzo płynnie [i niestety ekspresowo] przechodzimy do bazy z drzewem sandałowym i ambrą. Końcówka jest niezwykle ciepła, wręcz rozgrzana. Yria sprawdzi się przede wszystkim u osób, które chcą oswoić orient i dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tak dojrzałymi zapachami. Niestety muszę również uprzedzić, że czuć, że te perfumy są po reformulacji, bo z opisywanej kilka lat temu niesamowitej trwałości, zostały teraz 3-4 godziny cieszenia się tym zapachem.

monika690
monika690

Myślę, ze zapach został zakwalifikowany do złej kategorii, powinien być w kwiatowo- orientalnej, takie jest moje zdanie. Jest to dość wiekowa pozycja od Yves Rocher, pamiętam jak zapach wszedł do katalogu, od razu chciałam go mieć, intrygował mnie. A w zapachu moje ulubione składniki, kolendra(uwielbiam), róża, bergamotka, bursztyn.Trafnie je określiła Izabela, miłe, orientalne, dość rześkie perfumy. Jest to zapach, który spodoba większości kobiet, dość trwały, ale to moje subiektywne odczucie.

Izabela
Izabela

Po 12 latach od ich stworzenia, mam okazję po raz pierwszy je przetestować. Jak to się mówi: "Lepiej późno, niż później."
Zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie. Są to miłe, lekkie, orientalne perfumy.
Dominuje ambra z kwiatami. Owoce dodają lekkości. Przez taki dobór składników, perfumy nie są ciężkim orientem, mają w sobie lekkość i wdzięk baletnicy.
Yves Rocher po raz kolejny udowadnia, że robi świetne perfumy, nie podrabiając innych.
Moim zdaniem na polską, złotą jesień są idealne.

amanda
amanda

Ze mną Yria nie chce tworzyć udanego duetu.
A może to ja się czepiam, ale jest niestety z kategorii kwiatowo owocowej, no dobrze moze być, ale by tylko takie zapachy były bardziej wyraziste, dosadniejsze.
Tutaj brakuje mi tej "ikry", jak dla mnie jest anemicznie.
Ja nie neguję zapachów delikatnych i eterycznych, bo lubię takie, ale musi być w nich jakiś punkt zaczepny, jakiś "haczyk", który mnie zainteresuje, każe co chwila przykładać nos do dłoni.
W Yrii nistety ja dla siebie nie widzę nic co pozwoliłoby mi zatrymać ją na dłużej.
Owoce z kwiatami , których nie potrafię tutaj rozdzielić , zlewa to się w całość i wychodzi trochę kwaskowato.
Nawet moje ulubiona tonka, paczula , ambra i wanilia nic tu nie wskórają bo ich nie czuję, za dużo cierpkości wychodzi z zapachu.
No cóż Yria nie jest dla mnie.

perfumeholic88
perfumeholic88

Początek to bergamotką z niewielkim udziałem mandarynki i kolendrą, ale jest to wyczuwalne przez bardzo krótką chwilkę, bo zaraz pojawia się przepiękna róża, taka dojrzała, powiedziałabym, że wręcz majestatyczna wraz z ambrą i od tego czasu zapach już się nie zmienia i nie wyczuwam w nim już nic innego. Jest otulający i bezpieczny i mam wrażenie, że spodobałby się każdemu, bo nie ma w nim nic kontrowersyjnego, ale nie jest przez to nudny. Szkoda tylko, że na mej skórze jest niesamowicie wręcz nietrwały! Po godzinie nie ma po nim śladu.

EDIT: A jednak nie jest taki nietrwały jak na początku sądziłam. Ja po 2 godz dość słabo go na sobie czuję, ale inni bez problemu czują Yrie na mnie do końca dnia.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Yria, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Yria, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Yria marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Yria marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Voile d'Ambre Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Calvin Klein Obsession Yves Rocher Neonatura Cocoon Christian Dior Dolce Vita Yves Rocher Shafali Fleur Rare Yves Rocher Ode à l'amour Guerlain Shalimar Parfum Initial Yves Rocher So Elixir Hermes Eau des Merveilles Yves Rocher Nature Millenaire Yves Rocher Moment de Bonheur Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Givenchy Organza Thierry Mugler Womanity Lolita Lempicka Si Lolita Yves Rocher Vanille Noire Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Serge Lutens Ambre Sultan Cacharel LouLou