Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

Voile d'Ambre Eau Fraiche Yves Rocher dla kobiet

Miałem: 2

dymny
Voile d'Ambre Eau Fraiche Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia

Voile d'Ambre Eau Fraiche marki Yves Rocher to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Voile d'Ambre Eau Fraiche został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi i mandarynka; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, opoponaks i mirra.

Bergamotka Cytryna Amalfi Mandarynka

Jaśmin

Drzewo sandałowe Opoponaks Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Voile d'Ambre Eau Fraiche by Yves Rocher.

Voile d'Ambre
Ambre Gris

Voile d'Ambre Eau Fraiche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Voile d'Ambre Eau Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Voile d'Ambre Eau Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Voile d'Ambre Eau Fraiche marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Voile d'Ambre Eau Fraiche marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Calvin Klein Truth Sensual Bedtime Fragrance Chanel Bois des Iles Al-Rehab Nafees Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer Vivienne Westwood Let It Rock Ormonde Jayne Tolu Bensimon Cologne Bensimon 1993 Manuel Canovas Ballade Verte Reminiscence Eau de Patchouli Rasasi Oudh al Mithali 10 Corso Como 10 Corso Como