Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

Voile d'Ambre Eau Fraiche Yves Rocher dla kobiet

Miałem: 2

dymny
Voile d'Ambre Eau Fraiche Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia

Voile d'Ambre Eau Fraiche marki Yves Rocher to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Voile d'Ambre Eau Fraiche został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi i mandarynka; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, opoponaks i mirra.

Bergamotka Cytryna Amalfi Mandarynka

Jaśmin

Drzewo sandałowe Opoponaks Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Voile d'Ambre Eau Fraiche by Yves Rocher.

Voile d'Ambre

Voile d'Ambre Eau Fraiche Recenzje Perfum

Voile d'Ambre Eau Fraiche by Yves Rocher 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Voile d'Ambre Eau Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Voile d'Ambre Eau Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Voile d'Ambre Eau Fraiche marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Voile d'Ambre Eau Fraiche marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Bvlgari Eau Parfumee au The Rouge Bvlgari BLV Notte Pour Homme Bvlgari Black Salvador Dali Laguna Homme Cerruti Cerruti 1881 Black Les Nereides Patchouli Antique Etro Sandalo Ramon Molvizar Luna Moon Angel Schlesser Angel Schlesser Homme Oriental Edition Police Police Gold Wings Penhaligon`s Zizonia Swiss Arabian Dehn El Ood Сambodi