Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

Voile d'Ambre Yves Rocher dla kobiet

Voile d'Ambre Yves Rocher dla kobiet

dymny
Voile d'Ambre Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Voile d'Ambre Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Voile d'Ambre Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia

Voile d'Ambre marki Yves Rocher to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Voile d'Ambre został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Pescheux. Nutami głowy są liść mandarynki, kardamon, mandarynka i mirt; nutami serca są opoponaks, kadzidło i mirra; nutami bazy są paczula, australijskie drzewo sandałowe i madagaskarska wanilia. Ten zapach jest zwycięzcą nagrody FiFi Award Best Packaging Women`s Popular Appeal 2007.

Liść mandarynki Kardamon Mandarynka Mirt

Opoponaks Kadzidło Mirra

Paczula Australijskie drzewo sandałowe Madagaskarska wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Voile d'Ambre by Yves Rocher.

Voile d'Ambre Eau Fraiche
Amber Elixir Night
Ambre Sublime
Cuir Velours
Pomegranate Noir

Voile d'Ambre Recenzje Perfum

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Intensywne,mocno ambrowe, słodkawe i przytulne. Początek daje po nosie. Testowałam w dość wysokiej temperaturze, bo przy jakiś 28 stopniach. Na skórze trzyma się naprawdę nieźle. Pobrzmiewa i przypomina o sobie,ale nie jest nachalny. Wyciszony pięknieje. Paradoksalnie lepiej zachował się na papierowym testerze niż na skórze (ładniejsze akordy się odezwały),ale obwiniam pogodę i spróbuję go jeszcze raz gdy zrobi się chłodniej.

Anaita
Anaita

Delikatna, ciepła ambra. Wprowadza niemal od razu u mnie błogostan. Perfumy są delikatne (ja przynajmniej nie ciągnę za sobą welonu:-), bardzo przyjemne i przystępne. Nikogo nie urażą, a wielu się nawet spodobają. Mam wrażenie, że kampania reklamowa idealnie oddaje moje odczucia - perfumy nadają się bowiem na spokojnie dni, spędzane w gronie rodzinnym, na pikniku (przetestowałam ostatnio:-) ale nieco brak im pazura by uznać je za imprezową siekierezadę. Trwałość bardzo przyzwoita, chociaż przyskórna - tu zaznaczę, że lepiej sprawdzają się w zimne dni, kiedy ich otulający charakter może dojść w pełni do głosu. Generalnie naprawdę dobry zapach!

pachniewitch
pachniewitch

Nie spodziwalam sie niczego "extra"...a tu takie zaskoczenie !

Po rewelacyjnych ROSE OUD - kolejna prawdziwa PERLA!!!!!

Przepiekny , doskonale zmieszany zapach , ogromnie elegancki, wytworny....nuty ambrowo- kadzidlane na skorze wykonuja niezwykly , kunsztowny "taniec"....

Lekko slonawy pikantny podmuch ...towarzyszy mi przy kazdym ruchu...

To taka orientalna wersja Dahlia Noir l eau ;)

Cena nieadekwatna do jakosci - sa warte wiekszych pieniedzy ...klasa !

Przepiekne , musze je miec...:)))

ciapciarapciapek
ciapciarapciapek

Moje ulubione z Yves Rocher.Perfumy z pazurem.Ciężkie,mocne z długim ogonem.

chjena
chjena

Strasznie żałuję, że miałam ledwie maleńką próbkę tego zapachu, w związku z czym nasza znajomość trwała cały jeden dzień. Przez te kilkanaście godzin zdążyłam jednak docenić tę złocistą, ambrowo-przyprawową kompozycję, kolejną perełkę z serii Secrets d'Essences.

Voile d'Ambre otula i koi znękane nerwy, wycisza zmysły, ogrzewa ciało. Osobiście widziałabym tu więcej dominacji kadzidła czy mirry, które odpowiednio połączone wcale nie przenoszą nas w gotyckie mury, ale nadają całej kompozycji stylowego pazura. Jestem jednak w stanie przeboleć tę drobną niestosowność, bo pozostałe nuty przymilają się tak skutecznie, że nie można się długo gniewać. Kremowe drzewo sandałowe, rześki kardamon, słodka mandarynka, no i oczywiście królowa tych perfum - ambra.

Miałam już nie kupować perfum po prostu ładnych, ale te składniki są wręcz dedykowane dla mnie, więc pewnie zapoluję. Na szczęście Yves Rocher nie strzeliło sobie jeszcze w drugie kolano i zapach jest cały czas dostępny - i oby tak zostało.

slawon
slawon

Bardzo fajne ciepłe perfumy na początku bardzo intensywnie czuć suchy pieprz i kardamon jednak zapach po chwili trochę łagodnieje lecz nadal jest intensywny, rozgrzewający i bliskoskórny czuć w nim kadzidło nutkę mandarynki na koniec robi się słodki waniliowo paczulowy i taki miły cieplutki aż błogo i bezpiecznie się czuję gdy go mam na sobie to taki perfumowy otulacz dla mnie super perfum na jesień zimę i mrozy.

asidoo
asidoo

Przyjemny zapach na co dzień. Bardzo dobrze jest odbierany i chwalony. Pachnie orientalnie, ale też ma w sobie coś jadalnego. Kojarzy się nieco ze słodkim kompotem z goździkami i cynamonem.

adarca
adarca

Ambra, wanilia, drzewne nuty. Miłośniczki orientu przyjmą go z chęcią, chociaż tylko niektóre pokochają.

amanda
amanda

Parę razy już kręciłam się koło tego zapachu,co mogę stwierdić po kilku podejściach?
Ciepłe,przyjemne żywice mile drapią za uszkiem.
Ich lekka słodycz daje takie miłe rozleniwienie,jak najbardziej zrozumiałe jesienią i zimą.Toteż tylko w tych miesiącach bym ich używała.
Wiosną i latem kłóciły by się z innym zielonym,ożywczym rytmem.Podobają mi się,ale tak zupełnie średnio,jak wiele innych podobnych zapachów.
Toteż nie widziałam potrzeby by je u siebie zatrzymywać.

Izabela
Izabela

Ambra słodko-drzewna.
Bardzo mi się podobały, są wspaniale zbilansowane. Nie są jednostajne, mają w sobie i żywiczność i kremową słodycz.
Otulają jak cieplutki szal. Kolor tego płynu hipnotyzuje.
Zdecydowałam się na ich kolejny test, żeby zastanowić się przed zakupem.
I niestety kolejny test wypadł niekorzystnie. Ale to nie dlatego, że perfumy przestały mi się podobać.
Na dłuższą metę ambra, która stanowi główny składnik perfum, zaczyna mnie męczyć.
Więc nie kupię ich, ale perfumy uważam za wspaniałe i ich pozytywne recenzje absolutnie mnie nie dziwią. :)

marta34

właśnie kupiłam drugą butelkę a nigdy w życiu nie kupowałam dwa razy tych samych perfum...te kilka słów powinno wystarczyć za opinię:):):)

perfumeholic88
perfumeholic88

Jeden z moich ulubieńców. Piękna, ciepła ambra i żywica, to wszystko nadaje temu zapachowi właśnie takiego gorącego wyrazu. Gdziieś tam w tle wyczuwam bardzo słabą wanilię, którą nadaje miminalnej słodyczy, ale takiej ´´w sam raz´´. Bardzo dobrze się w tej kompozycji czuję.

marta34

Nie umiem zbyt pięknie pisać o zapachach albo mi się podoba albo nie, a ambra z yves rocher jest dla mnie zapachem doskonałym. Piękna, sexowna, wyważona, otulająca, mega trwała. Polecam na jesień, zimę , wiosnę,,,chodź ja tak kocham że używam jak mam ochotę również latem:)

Całkiem przyzwoita ambra - dość delikatna, wymieszana ze słodką wanilią, nieco oleista. Ma również delikatnie apteczną nutę.

Dość intensywny i trwały zapach - wielbicielkom niszowych ambr nie przypadnie raczej do gustu, ale jak na Yves Rocher jest bardzo dobrze.

zielona
zielona

Mam problem, podobnie jak w przypadku Paisley - nie umiem rozebrać tego zapachu. Jest zbyt spójny! Niby wyławiam cierpką mandarynkę, suche przyprawy, dużo słodko-słonych żywic i nieco plastikową wanilię, ale to tylko moje domysły ;]
Jest wibrująco-słodko-gorąco-korzennie. Jest nawet [ok, jedna nuta której jestem pewna] genialnie wyważona goryczka mirry i opoponaksu, a to rzadkość. Szczególnie w mainstreamie.

Jest mówiąc krótko pięknie, apetycznie i orientalnie.
Po fazie narzekań na wtórność wszystkiego, nastała widocznie faza zachwytów ^^

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Voile d'Ambre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Voile d'Ambre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Voile d'Ambre marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Voile d'Ambre marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Vanille Noire Christian Dior Dolce Vita Guerlain Shalimar Parfum Initial Serge Lutens Fille en Aiguilles Guerlain Shalimar Agent Provocateur L'Agent Thierry Mugler Alien Estée Lauder Sensuous Noir Givenchy Organza Cartier Le Baiser Du Dragon Christian Dior Poison Yves Saint Laurent Opium Calvin Klein Obsession Hermes Eau des Merveilles Thierry Mugler Alien Essence Absolue Serge Lutens Ambre Sultan Christian Dior Dune Kenzo Kenzo Amour Estée Lauder Sensuous Serge Lutens Feminite du Bois