Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Venice Yves Rocher dla kobiet

Venice Yves Rocher dla kobiet

Venice marki Yves Rocher to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Venice został wydany w 1986 roku. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są jaśmin, wanilia i róża; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i mech dębowy.

Bergamotka

Jaśmin Wanilia Róża

Piżmo Drzewo sandałowe Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Venice by Yves Rocher.

Tete-a-Tete

Venice Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Venice, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Venice, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Venice marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Venice marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clinique Aromatics Elixir Yves Rocher 8e Jour Elizabeth Taylor White Diamonds Aramis Tuscany Per Donna Elizabeth Arden Red Door Chloe Chloe Narcisse Lalique Lalique Le Parfum Givenchy Amarige Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Elle Christian Dior Dolce Vita Christian Dior Dune Agent Provocateur L'Agent Christian Dior Poison Tendre Givenchy Organza Indian Jasmin Charles Jourdan L`Insolent Jean-Louis Scherrer Nuits Indiennes Estée Lauder Azuree Pure Christian Lacroix C`est La Vie Estée Lauder Tuscany Per Donna Guerlain Apres l'Ondee