Marki » T-Z » orientalne « Grupy

Vanille Noire Yves Rocher dla kobiet

Vanille Noire Yves Rocher dla kobiet

Mam: 152 Miałem: 99 Chcę: 36 Ukochany zapach: 1

Vanille Noire Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Vanille Noire Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Vanille Noire Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Vanille Noire Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Vanille Noire Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Vanille Noire Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Vanille Noire Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia

Vanille Noire marki Yves Rocher to orientalne perfumy dla kobiet. Vanille Noire został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Cavallier. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr virginia, wanilia, mandarynka, mimoza i kwiat pomarańczy.

Cedr Virginia Wanilia Mandarynka Mimoza Kwiat pomarańczy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanille Noire by Yves Rocher.

Kenzo Amour
Warm Vanilla Sugar
5:40 PM in Madagascar
Golden Glam

Vanille Noire Recenzje Perfum

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Zdania na temat tego zapachu są podzielone. A ja również nie należę do fanek Vanille Noir. Goła wanilia, bez obietnicy "noir" z nazwy. Czegoś mi w nim brakuje. Do tego jest ultra bliskoskórny i ma wątłą trwałość.
Są lepsze zapachy od YR.

kpnz
kpnz

Dostałam kiedyś ten zapach w prezencie i bardzo się ucieszyłam. Ponieważ lubię drzewne klimaty, a butelka obiecuje coś gęstego, esencjonalnego i tajemniczego. Nic z tych rzeczy! Wanilia to wprawdzie ładna, i żadna wanilina, ale... jakoś zbyt naturalnie podana. Brakuje jej jakiejś żywicznej słodyczy, jakiś wyraźnych kwiatów, coś co wyniosłoby ją na piedestał. Tymczasem sama odgrywa tu główną rolę, i brakuje jej ozdobników. Sam zapach jest niemrawy i bardzo słabo wyczuwalny, trzeba naprawdę mieć uwrażliwony nos, żeby go czuć. Wylewałam na siebie mnóstwo "psików", a i tak parametry sprawiały, że czułam się rozdrażniona. Od tej pory nie wracam do zapachów marki Yves Rocher. Zwłaszcza do tej serii.

klaramiamia
klaramiamia

Wspaniała wanilia, intensywna, wytrawna. Nie czuję innych z wymienionych nut zapachowych, ale może to właśnie dzięki nim nie dostałam ulepnej landrynki której się trochę obawiałam. Niestety trwałość mocno mnie rozczarowała. Przez pierwsze pół godziny otula mnie wspaniały zapach, potem perfumy robią się bardzo bliskoskórne. Wciąż są piękne, ale z każda chwila coraz trudniej je wyczuć. I tak po 3-4 godzinach już ich nie czuję.

Pomimo mizernej trwałości naprawdę nadal je bardzo lubię. Ale smutno mi, jak tak szybko ta piękna wanilia ucieka z mojej skóry.

Sylwia74
Sylwia74

Właśnie puściłam w świat. Kiedyś był to jeden z moich ulubionych zapachów. Bardzo przypominał mi moje ukochane Hypnotic Poison. Słodka, otulająca wanilia idealna na jesienne i zimowe dni. Wanilia wytrawna, elegancka, nie chemiczna i nie spożywcza. Uwielbiałam pachnieć Vanille Noir. Kupowałam przy każdej nadarzającej sie okazji, czasami dostawałam w prezencie przy zakupach w Yves Rocher. Wylałam na siebie kilka flakoników i zrobiłam przerwę. Ostatnio znowu pokusiłam się na Vanille Noir i ...... czar prysł. Przestały już mi przypominać HP, zmęczyły mnie potwornie, zrobiło mi się słodko, mdląco i niedobrze. Trwałość dobra, flakon prosty acz elegancki.

malwusia
malwusia

Większość perfumowych prezentów od Yves Rocher puszczam w świat, te sobie zostawiłam.
Trzeba tym perfumom oddać, że wanilia jest tu naprawdę naturalna i szlachetna i to aż w trzech jej najlepszych odmianach, gdyż mamy tutaj absolut wanilii bourbon, wanilii z Tahiti oraz drzewno - przyprawowej wanilii z Ugandy.
Nie jest to sztuczna, spożywcza wanilina, nie mamy więc na szczęście ani chwili poczucia, że kąpiemy się w słodkim budyniu.
Wanilia jest wytrawna, drzewna, sucha, ciepła i kremowa. Ja odbierałam ją jako przydymioną. Dość mocno wyczuwalne są nuty cedru.

Niestety zapach mi się znudził i butelka poszła w świat, ale myślę, że na jesienne wieczory z książką warto je wypróbować. Mnie zabrakło w nich odrobiny świeżości i przestrzeni oraz pudrowej zmysłowości , które to odnalazłam w bardzo podobnym Kenzo Amour.

Ana Collection
Ana Collection

Testowałam na sobie kilka razy, dwa tygodnie temu zakupiłam buteleczkę 50 ml. Miałam dość wysokie oczekiwania wobec tej wody perfumowanej, bo po pierwsze, uwielbiam wanilię zwłaszcza w wersji na ostro, po drugie - seria So Elixir postawiła dość wysoko poprzeczkę wobec innych perfumów YR. Niestety, tym razem rozczarowałam się.

Zapach pachnie co prawda całkiem przyjemnie, ale tylko tyle Nie jest to żadne Noir, za dużo tutaj wanilii w wanilii, a zaznaczam, że uwielbiam wanilię. To po prostu zwykła, słodka wanilia, brak w niej nieco pazura, jakieś orientalności. Poza wanilią, nie wyczuwam nic a nic bliżej określonego. Zapach jest raczej płaski, nie rozwija się, od początku do końca na mojej skórze pachnie tak samo. Najgorsze jest jednak w tym wszystkim, że zapach jest nietrwały. Na mnie utrzymuje się ok. 2-3 godzin (podczas gdy So Elixir cały dzień!), nie ma też ogona, jest bliskoskórny.

Na pewno nie jest to zapach wybitny, aczkolwiek zużyję do końca, bowiem na zimne wieczory pod kocem i do ciepłych swetrów na pewno się mi przyda. Szkoda, że ma tak skandaliczną trwałość i brak jakiegokolwiek ogona, wtedy z pewnością wybaczyłabym mu jego nadmierną słodkość.

Marjolka
Marjolka

Uwielbiam wanilię jako tło dla perfum, za to nienawidzę "czysto waniliowych". Jednak Vanille Noire mają coś w sobie - może ta mieszanka różnych gatunków wanilii sprawia, że mają taki głęboki, dymny zapach? Jest to jeden z moich KWC, wracam do nich każdej zimy.

Jeśli chodzi o trwałość to jest przeciętna - kilka godzin. Perfumy, w moim odczuciu, raczej trzymają się blisko skóry.

blawatekb
blawatekb

Jest to najbardziej strawna wanilia jaką znam, delikatna, bez mdlącego przesłodzenia. Dużo daje tu cedr, jest odczuwalny w duecie z wanilią od samego początku do końca. Udane zestawienie tak skrajnych nut.

Tupakowa11
Tupakowa11

Piękna wanilia, aczkolwiek nie trafia w 100% w mój gust, może w 75%. W ogóle nie czuje w niej cytrusów. Pod koniec dnia jest ciepła i zarazem mroczna. Przez kilka pierwszych godzin zbyt roślinna, trawiasta, co trochę dyskwalifikuje ten zapach. Ale i tak warto było kupi próbkę. Czuję je na sobie pod koniec dnia, ale jestem bardzo wrażliwa na wszelkie zapachy i większość perfum czuję na sobie cały dzień.

Marta87
Marta87

Ciepła, przydymiona, lekko mleczna wanilia. Wysychając na skórze perfumy stają się skórzasto - drzewną wanilią z ciepłą bazą. Kobiece, seksowne, nienachalne. Mają to coś, co je wyróżnia. Polecam tym, którzy szukają "innej" wanilii, nie cukierkowatego killera, ale bliskoskórnego otulacza z charakterkiem i małym pazurkiem.

lili-ya
lili-ya

Zanim kupiłam Vanille Noire, nie szalałam za wanilią w perfumach, bo w poznanych do tamtej pory zapachach wanilia była sztuczna, mdła, dusząca. Vanille Noire kupiłam w ciemno, bo – skuszona recenzjami i magicznym słówkiem Noire – czułam, że taką wanilię mogę pokochać. Nie pomyliłam się: kocham. I Vanille Noire, i inne zapachy z wiodącą nutą wanilii (ale te poznane już po recenzowanym tu zapachu, tych sztuczno-mdłych wanilii nie pokocham nigdy). Wanilia w tym tym wydaniu jest bardzo intrygująca: absolutnie niesztuczna, pikantna, przydymiona, z akordami skóry. Rzeczywiście noire: wieczorowa, głęboka, ciut mroczna. Piękna. Ożywiona migoczącymi za tą waniliową zasłoną skórkami mandarynek, mimozą, drzewem cedrowym. Tym bardziej lubię Vanille Noire, że gdyby nie ten zapach, w perfumerii nawet nie sięgnęłabym po zapachy mocno waniliowe, jak Addict, i dużo bym straciła.

amanda
amanda

Wanilia , wanilia i jeszcze raz wanilia do potęgi.
Jest jej zbyt dużo w nachalnej nie znającej granic ilości.
Wszelakie jej odmiany zebrane i połączone w tym zapachu dla mnie są raczej nazbyt męczące, zbyt zlewają się z sobą aby z każdej jej odmiany móc wyróżnić jej walory i różności i docenić jej niewątpliwe piękno.
Dla mnie to swoista waniliowa papka podlana mlekiem,nic tylko zagotować i oto mamy budyń waniliowy, który jedynie uratuje nas w wielkie mrozy.

monika690
monika690

Dla mnie, na początku ten zapach to wanilia, absolutnie nie spożywcza, pomieszana z cedrem. To zestawienie przypomina mi zapach Oriflame Indulgence, od którego dostawałam mdłości. Na szczęście zapach się zmienia i dochodzi lekki aromat mandarynki, bardzo znikomy i chyba kwiat pomarańczy. Dla mnie to ciekawa interpretacja wanilii, dość wytrawna. Na pewno nie każdemu miłośnikowi wanilii przypadnie do gustu.

perfumeholic88
perfumeholic88

Przy całej mojej sympatii do zapachów YR, gdzie to Voile´d Ambre stoi u mnie na zaszczytnym pierwszym miejscu, a potem jest długo, długo nic, muszę powiedzieć, że Vanille Noire mnie mocno rozczarowało. Spodziewałam się wanilii, zapachu trochę linearnego, ale jednak takiego, który będzie miał to ´´coś´´. Tu tego nie ma. Wanilia jest raczej wytrawna, bardzo mało słodka i to dobrze tyle tylko, że jej połączenie z cedrem na mojej skórze daje bardzo dziwny, wręcz nieładny rezultat. Jakiś taki duszny, stęchły i sztuczny. Ewidentnie coś mi tutaj nie gra!Planowałam zakup w ciemno i dziękuję Drogiej Koleżance , że było mi dane tę wanilię poznać, bo zaraz poleciałaby w świat.
Poza tym trwałość i projekcja więcej niż słabe.

czerwiec
czerwiec

Na mnie to zimna wanilia, prześwietlająca nos ostrą słodyczą, prawie niezmienna, długo wyczuwalna, trudna do zmycia ze skóry. Pachnie sucho i zdecydowanie kwiatowo.

Brakuje mi drzewnego dopełnienia albo ziołowego przełamania. No i czerni z nazwy.

edyta13185
edyta13185

Wymarzony zapach dla wielbicielek slodyczy i wanilii,jeśli ma się ja na sobie,wydaje sie że zapach znika po godzinie,ale to nie jest prawda,trzyma conajmniej kilka godzin,my juz nic nie czujemy a inni czuja waniliowy welon,niektórych może troszke rozbolec glowa od słodkiego,potrafi czasem zemlić,ale ogolnie jest piekny,to mój jak narazie zastepca po WYCOFANYCH nature millenare z YR

Wilhelmina
Wilhelmina

Wczoraj jadłam orzechy w polewie czekoladowej, obtoczone warstwą kakao. I teraz zapach tych perfum ciągle mi się kojarzy z tą miękką, ciemną, puszystą otoczką kakao... Byłam przekonana, że nuta kakao lub czekolady jest w składzie. Ciekawy, ciepły zapach, raczej delikatny i wyczuwalny z bliska, ale to mi odpowiada.

Beatafm
Beatafm

Wanilia w trzech odsłonach... wymarzona dla jej wielbicielek - ja nią jestem, więc polecam ;)
Zapach trwały, ogoniasty, bardzo wyczuwalny i cieplutki, kocham nim pachnieć i go wąchać ;))

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Przytulnie, cieplo, smakowicie....
Vanille Noire dostalam od przyjaciolki. Sliczne pudelko i piekna, ''dostojna'' butelka zapowiadaly niezapomniana przygode z wanilia... I tak tez sie stalo... Widze, ze wiekszosc z Was, drogie Panie, nie zostala urzeczona zapachem tak jak ja.
Dla mnie Vanille Noire jest siostra innej uwielbianej przez mnie wody Yves Rocher - Fleur De Noel.
Vanille Noire ma bardzo udana projekcje - czuc odmienne oblicza wanilii, raz jest ciepla i slodka a za chwile surowa i gorzkawa.... ale caly czas niezwykle przyjemna i przytulna. Nie jest to wanilia w stylu paczki klejacych cukerkow toffi, jest to wanilia dla pan, ktore maja odwage odkryc wiele jej twarzy i docenic jej wielowymiarowosc.
Butelka jest ladna, klasyczna.
Trwalosc i moc jest calkiem przyzwoita, ja czuje ja na sobie wiele godzin...
Goraco polecam wielbicielkom wanilii w wydaniu dla doroslych

go_go_yubari
go_go_yubari

I nagroda za najmniej trwałe perfumy idzie do:

Yves Rocher za Vanille Noire.

A szkoda, bo to ciepła, otulająca wanilia, przypominająca to co znamy z Kenzo Amour. Nie ma w niej nic Noire, żadna tajemnica nie kryje się w tym delikatnym słodziaczku, ale to nic. Sama wanilia mogłaby rekompensować obietnicę ukrytą w nazwie. Niestety, bardzo kiepska trwałość, dyskwalifikuje je w moich oczach.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Vanille Noire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Vanille Noire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanille Noire marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanille Noire marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Voile d'Ambre Yves Rocher Neonatura Cocoon Kenzo Kenzo Amour Estée Lauder Sensuous Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Christian Dior Dolce Vita Thierry Mugler Alien Yves Rocher Moment de Bonheur Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Oriflame Amber Elixir Thierry Mugler Alien Essence Absolue Laura Biagiotti Roma Agent Provocateur L'Agent Yves Saint Laurent Opium Guerlain Insolence Calvin Klein Obsession Guerlain Shalimar Cartier Le Baiser Du Dragon Yves Rocher Quelques Notes d’Amour