Marki » T-Z » orientalno - waniliowe « Grupy

Vanille Yves Rocher dla kobiet

Vanille Yves Rocher dla kobiet

lekko korzenny

Vanille marki Yves Rocher to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Vanille został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia.

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanille by Yves Rocher.

Katy Perry's Mad Potion
Languid Vanilla
Vanille Bourbon

Vanille Recenzje Perfum

Maverick
Maverick

To nie jest wanilia z aromatu do ciasta. Przede wszystkim ta wanilia nie jest slodka, ani duszaca. Wyczuwam w tych perfumach nuty drzewne i swego rodzaju suchosc. Te perfumy sa prawie identyczne z wanilia z Eau de Shalimar,wiec jak ktos lubi wanilie z lekkiej wersji Shalimar, ale nie lubi w niej cytrusow, to ta wdzieczna wanilia od Yves Rocher bedzie dobrym wyborem.

Anmalea
Anmalea

Uwielbiam zapach wanilii i kiedy tylko zobaczyłam, że Yves Rocher ma w swojej ofercie czysto waniliowy zapach to bez dłuższego zastanowienia zakupiłam sobie całe 100 ml. I to był strzał w 10!

Jakiż to miluchny zapach! Ciepły, słodki, przywodzący na myśl same pyszne słodkości. No jest rozkosznie! Kiedy rozpyliłam je na sobie mój mąż nie mógł się ode mnie odkleić i ciągle mówił, że pachnę tak cudownie, słodziutko jak ciasteczka

Trwałość jak na edt powalająca: 7h na mojej skórze, a na ubraniach kilka dni.

Zdecydowanie mój KWC. Czaję się jeszcze na kokosa z tej serii, może się skuszę
Polecam miłośniczkom wanilli w swojej pięknej naturalnej, surowej wręcz kuchennej odsłonie

nestlee
nestlee

Waniliowe cudo, co tu duzo mowic ;) Owszem moze i zapach jest jednostajny i prosty, ale niebywale slodki i przyjemny. Pachnie się niczym kremowka, cukiernia, slodki krem. Nie jest to według mnie denerwujące, bo slodycz nie jest świdrująca i przyprawiająca o ból głowy, lecz taka cięzsza, elegancka. Po uzyciu, roztacza się wokół siebie zapach, jak po kapieli w eterycznych, wniliowych olejkach w drogim i ekskluzywny spa. Dodatkowo, zapach bardzo, bardzo trwaly, spokojnie caly dzien mozna nim pachniec. Jak na propozycję w tej cenie, to warto zakupic, swietny zamiennik na mniej oficjalne dni lub nocne wypady z przyjaciółmi.

majka79
majka79

ciepły otulający zapach, czuję w nim wanilie, ale nie tylko, dla mnie jest tam też trochę ambry, może jakieś drewno, czasem mi przypomina zapach toffi, w każdym razie jest przyjemny i na pewno sobie go sprawie.

Vanille by Yves Rocher 3.22 out of 5 based on 54 ratings and 4 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Vanille, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Vanille, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanille marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanille marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Kenzo Amour Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Britney Spears Fantasy Yves Rocher Vanille Noire Calvin Klein Obsession Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Yves Rocher Noix de Coco de Malaisie Yves Rocher Voile d'Ambre Thierry Mugler Alien Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Chopard Casmir Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Madonna Truth or Dare Rihanna Reb'l Fleur Thierry Mugler Alien Essence Absolue Avon Christian Lacroix Absynthe Donna Karan Black Cashmere Cacharel Amor Amor Forbidden Kiss Thierry Mugler Innocent Yves Rocher Neonatura Cocoon