Marki » T-Z » drzewno - przyprawowe « Grupy

Trimaran Yves Rocher dla mężczyzn

Trimaran Yves Rocher dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

Trimaran marki Yves Rocher to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Trimaran został wydany w 1986 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, cytryna amalfi i mandarynka; nutami serca są gałka muszkatołowa i kolendra; nutami bazy są drzewo sandałowe i cedr virginia.

Bergamotka Grejpfrut Cytryna Amalfi Mandarynka

Gałka muszkatołowa Kolendra

Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Trimaran by Yves Rocher.

Trimaran Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Trimaran, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Trimaran, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Trimaran marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Trimaran marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Givenchy Givenchy pour Homme Blue Label Salvatore Ferragamo Subtil Pour Homme Jacomo Paradox Green for Men Marc O`Polo Marc O`Polo Man 2006 Canali Canali Style Diptyque L'Eau Trois Julian Rouas Versailles Demeter Fragrance Mahogany Avon Full Speed Intense Xerjoff Nio Chopard Noble Vetiver Jeanne Arthes Boum Pour Homme