Marki » T-Z » drzewno - przyprawowe « Grupy

Trimaran Yves Rocher dla mężczyzn

Trimaran Yves Rocher dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

Trimaran marki Yves Rocher to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Trimaran został wydany w 1986 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, cytryna amalfi i mandarynka; nutami serca są gałka muszkatołowa i kolendra; nutami bazy są drzewo sandałowe i cedr virginia.

Bergamotka Grejpfrut Cytryna Amalfi Mandarynka

Gałka muszkatołowa Kolendra

Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Trimaran by Yves Rocher.

Trimaran Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Trimaran, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Trimaran, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Trimaran marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Trimaran marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Lancome Miracle Homme Hugo Boss Boss In Motion Green L`Artisan Parfumeur Dzongkha Joop! Rococo for Men La Perla Touch Grigio Perla Floris Santal Bijan Bijan VIP Mauboussin M Generation Cuba Paris Cuba Blue Xerjoff Nio Smell Bent Lucy Fur Ulric de Varens Creation N° 44