Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Tendre Jasmin Yves Rocher dla kobiet

Tendre Jasmin Yves Rocher dla kobiet

żółtych kwiatów
Tendre Jasmin Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Tendre Jasmin Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Tendre Jasmin Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Tendre Jasmin Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Tendre Jasmin Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Tendre Jasmin Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia

Tendre Jasmin marki Yves Rocher to kwiatowe perfumy dla kobiet. Tendre Jasmin został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Cavallier. Nutami głowy są jaśmin, mandarynka i cytryna; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są mimoza i jaśmin.

Jaśmin Mandarynka Cytryna

Jaśmin

Mimoza Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tendre Jasmin by Yves Rocher.

Glam Jasmine
Beauty
Michael Kors White
Jasmin Rouge
Jasmin

Tendre Jasmin Recenzje Perfum

adarca
adarca

Jaśmin z goryczką przeplatają się i tworzą całość końcowej projekcji. Najładniej pachnie na ubraniach dnia następnego. Początek nieco chemiczny, środek lepszy, ogólnie dość jednostajny, na mnie czuć 2 nuty. Trwałość bardzo dobra; Kobiecy zapach, bliskoskórny, jak na kwiatowy-ładny. Używałam raz na jakiś czas, gdyż nie jestem w nim sobą. Plusem jest to, że niewiele kobiet nim pachnie. Kojarzy mi się z delikatną urodą, z blondynką o subtelnym sposobie bycia; miłą i ciepłą, która gdy się wkurzy potrafi pokazać ze 2 pazurki.

Albalonga
Albalonga

Po wytraceniu całej 50-tki miałam dość tych perfum. To był okres kiedy na mojej półce stał tylko jeden flakon - Tendre Jasmin właśnie. Kiedy minęło już trochę czasu od naszego ostatniego spotkania coraz częściej myślę o powrocie do tych perfum. Na prawdę lubię ten zapach. Tendre Jasmin to naturalny wdzięk i niewymuszona elegancja (którą bardzo cenię, nie tylko tą perfumową). Nie przepadam za białymi kwiatami ale taka delikatna wersja wiosennego kwiecia niezwykle do mnie przemawia. W sumie to nie potrafię więcej nic na temat tej kompozycji napisać, nie czuję też takiej potrzeby bo jej największym atutem jest prostota.

Flakon piękny, razem z Voile d'Ambre są pod tym względem moimi faworytami jeśli chodzi o serię Secret d'Essences. Projekcja fantastyczna, trwałość spokojnie ponad 10 godzin - brawo!

Edit: Po zakupie kolejnego flakonu wyczułam co mnie tak nęci w Tendre Jasmin. Bardzo przypomina mi zapach kwitnącej właśnie teraz nawłoci, który jest dla mnie jednym z najpiękniejszych zapachów w naturze bo kojarzy mi się z błogim dzieciństwem, końcem upałów i zaczynającą się złotą jesienią. Wiele jest takich woni, które przywołują mi miłe chwile, ale niewiedzieć czemu, nawłoć traktuję bardzo osobiście.

Anmalea
Anmalea

Jaśmin idealny! Lekki i przejrzysty, a jednocześnie ciepły i otulający. Po przygodzie z muglerowskim Alienem trochę zraziłam się do tego kwiecia i omijałam je szerokim łukiem.
Dopiero spotkanie z Tendre Jasmin pokazało mi, że jaśmin też może być delikatny i nie przyprawiający o zawrót głowy, a przy tym megakobiecy i zmysłowy.

TJ jest nieskomplikowanym zapachem, ale to właśnie dzięki swej prostocie jest tak ujmujący. Jest jak bukiet z jaśminu przetkany mimozą i kwiatem pomarańczy. Ciepły, radosny, przytulny.
Idealnie sprawdzi się jesienną i zimową porą. Latem może poddusić-w końcu jaśmin zawsze pozostanie jaśminem, nawet w swej najbardziej niewinnej odsłonie :)
Trwałość Tendre Jasmin jest rewelacyjna-mnie cieszył swoją obecnością od wczesnego ranka do późnego wieczora ponad 12h.

Polecam wszystkim wielbicielom jaśminu-nie tylko w wersji light :)

Tam
Tam

Oswajam jaśmin latami, bardzo opornie mi to idzie, bo tak, jak kocham jaśmin w naturze, tak dogodzić mi nim w perfumach jest ogromnie trudno. Tendre jaśmin na mnie nie jest bynajmniej tendre, o nie! To ocean jaśminu biorący mnie we władanie od aplikacji po ( wydaje się) wsze czasy. Jest, jest i jest, liniowy, niezmordowany, bardzo esencjonalny i gęsty. Cytrusów czuję na skórze ledwie tchnienie na początku, a potem, prawdę mówiąc, nic poza jaśminem. Dla mnie to jest jaśminowy mocarz nad mocarze, zdumiona jestem, bo bardziej daje mi po nosie, niż wybitnie przecież jaśminowy Alien. Ku mojej ogromnej radości nie wyczuwam animalnych nut, które te kwiaty niosą ze sobą w niemal wszystkich poznanych przeze mnie wcześniej kompozycjach. Czyżbym trafiła wreszcie na "swój" jaśmin?

gardenia
gardenia

Tendre Jasmin to bardzo lekka wersja zapachu jaśminu. Jeśli ktoś szuka jaśminu upojnego, gęstego i autentycznego, może mieć z Tendre Jasmin problem. Ja akurat lubię jaśmin tez w postaci light.
Yves Rocher doprawił go tu cytrynką i lekkim tchnieniem mimozy. Jednakże nie odebrało mu to jego lekko omdlewającego charakteru, nut zwierzęcych, które mogą być dla niektórych...trudne.
Zapach utrzymuje się dość długo na mojej skórze i we włosach, otacza mnie delikatną egzotyczną chmurką, pobrzmiewa też lekko kokosowymi nutami, co powoduje, że w ciągu dnia otoczona zapachem Tendre Jasmin mogę poczuć się jak na wyspach Południowego Pacyfiku, mimo deszczu, spleanu i dżdżu klimatu umiarkowanego :)

monika690
monika690

Delikatny jaśmin, nie słodki, nie odurzający i odrzucający, przetykany wyraźną mimozą z dodatkiem nut cytrusowych. Zapach trwały, wyczuwalny, lubię go wiosną i latem. Napewno nie każdemu podpasuje, ja go wręcz uwielbiam.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Tendre Jasmin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Tendre Jasmin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tendre Jasmin marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tendre Jasmin marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Voile d'Ambre Yves Rocher Vanille Noire Calvin Klein Eternity Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Yves Rocher Moment de Bonheur Yves Rocher Comme une Evidence L'Eau de Parfum Intense Givenchy Amarige Lolita Lempicka Si Lolita Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Yves Rocher So Elixir Yves Rocher Rose Oud Yves Rocher Neonatura Cocoon Yves Rocher Comme une Evidence Yves Rocher Iris Noir Calvin Klein Truth Guerlain Shalimar Parfum Initial Yves Rocher Rose Absolue Agent Provocateur L'Agent Yves Rocher So Elixir Eau de Toilette Yves Rocher Yria