Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Shafali Fleur Rare Yves Rocher dla kobiet

Shafali Fleur Rare Yves Rocher dla kobiet

Shafali Fleur Rare marki Yves Rocher to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Shafali Fleur Rare został wydany w 1996 roku. Nutami głowy są cytrusy i nuty kwiatowe; nutami serca są białe kwiaty i jaśmin; nutami bazy są wanilia i Żywica.

Cytrusy Nuty kwiatowe

Białe kwiaty Jaśmin

Wanilia Żywica

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shafali Fleur Rare by Yves Rocher.

Shafali Fleur Rare Recenzje Perfum

darkblueyed
darkblueyed

Kazda/ kazdy z nas ma WLASNA tzw. szuflade wspomnien. Czasami jest to szuflada doslowna, czasem tylko mentalna. W takiej szufladzie sa nasze listy milosne, przelotne romansiki, czasem bielizna, ktorej juz nie zalozymy, koraliki z rozerwanego naszyjnika, kawalki poslubnonocnych koronek. Moja szufladowa zawartosc przenoszona byla wiele razy, latala samolotami, plynela morzem, przekraczala kilkanascie granic. Na jej dnie spoczywa buteleczka Shafali, oprozniona do polowy, z korkiem plomiennie domagajacym sie uwagi. Szafranowo zolta (pociemniala) zawartosc wspolgra idealnie z zywicznym aromatem i wiercacym zapachem jasminu. Duzo bialych kwiatow, omdlewajacych jak bozocielne piwonie, przyproszonych kadzidlanym dymem. I taki smieszny zapachowy posmak ulicznego kurzu duzego miasta. Uwielbiam ksztalt buteleczki- niesymetryczny, niespokojny ale pelen lagodnej doskonalosci- jak czar hinduskiego sklepu typu 'mydlo i powidlo' z przyprawami, kuponami materialow, kadzidelkami w cedrowych szkatulkach, ciezkimi bransoletami. Zapach i zadziorny charakter Shafali wibruje jak swiatlo w lustrzanych ozdobach naszytych na zamszowa torebke, kusi i pozwala, choc na sekunde, odplynac do chwil, ktore nie wroca... Yves Rocher- daj powrocic Shafali, tesknimy!

Rozterka
Rozterka

Niestety nie ma ich już od dawna w sprzedazy.
Ja również lubiłam Shafali.

Ładny orientalno-kwiatowy, zmysłowy zapach , wręcz seksowny, z delikatną fizjologiczną nutą, bez typowych przypraw.
Ta fizjologiczna nuta , ktorą zawdzięczamy prawdopodobnie połączeniu egzotycznego kwiatu shafali i bursztynu na pizmowej bazie byla niepowtarzalna. Do tego białe kwiaty, sucha wanilia i nuty żywiczne.
Zapach ,ktory trudno pomylic z innym.

Shafali ciepło otulał , delikatnie wibrował i...niepokoił:)

Karina505
Karina505

Jeden z najlepszych zapachow Ives Rocher. Bardzo orientalny, slodki, kobiecy, duzo bialych kwiatow i wanilii. Dosyc trwaly. To byly jedne z moich pierwszych perfum lata temu i zapach pozostal mi w pamieci, wiec chyba cos w nich jest :) w sumie to chetnie bym do nich wrocila, jesli nadal sa w sprzedazy :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Shafali Fleur Rare, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Shafali Fleur Rare, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shafali Fleur Rare marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shafali Fleur Rare marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Yria Yves Rocher Ode à l'amour Calvin Klein Obsession Joop! Joop! Le Bain Yves Rocher Voile d'Ambre Hermes Elixir des Merveilles Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Tom Ford Black Orchid Bottega Veneta Bottega Veneta Guerlain Shalimar Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Givenchy Organza Calvin Klein Eternity Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Laura Biagiotti Venezia Cacharel LouLou Yves Rocher So Elixir Yves Rocher Moment de Bonheur Chanel Allure Sensuelle Agent Provocateur L'Agent