Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Secrets d’Essences Iris Noir Eau Fraiche Yves Rocher dla kobiet

Secrets d’Essences Iris Noir Eau Fraiche Yves Rocher dla kobiet

Mam: 3 Miałem: 9 Ukochany zapach: 1

Secrets d’Essences Iris Noir Eau Fraiche marki Yves Rocher to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Secrets d’Essences Iris Noir Eau Fraiche został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i różowy pieprz; nutami serca są ambrette (piżmo ambrowe) i irys; nutami bazy są paczula i fasolka tonka.

Bergamotka Mandarynka Różowy pieprz

Ambrette (piżmo ambrowe) Irys

Paczula Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Secrets d’Essences Iris Noir Eau Fraiche by Yves Rocher.

Secrets d’Essences Iris Noir Eau Fraiche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Secrets d’Essences Iris Noir Eau Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Secrets d’Essences Iris Noir Eau Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Secrets d’Essences Iris Noir Eau Fraiche marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Secrets d’Essences Iris Noir Eau Fraiche marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lalique Perles De Lalique Yves Rocher Quelques Notes d’Amour Yves Saint Laurent Opium Laura Biagiotti Roma Chloe Love Eau Intense Yves Rocher Rose Absolue Fendi Fendi Kenzo Kenzo Amour Paloma Picasso Paloma Picasso Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Givenchy Organza Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant L`Occitane en Provence Pivoine Flora Eau de Toilette Gosh Nothing Yves Saint Laurent Cinema Festival Yves Saint Laurent Cinema Festival d`Ete Yves Rocher Neonatura Elevate Estée Lauder Youth-Dew Amber Nude Lolita Lempicka Lolita Lempicka Le Premier Parfum Eau de Toilette (Morsure d'Amour) Giorgio Armani Gio