Marki » T-Z » aromatyczne « Grupy

Samarkande Yves Rocher dla mężczyzn

Samarkande Yves Rocher dla mężczyzn

ziołowy

Samarkande marki Yves Rocher to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Samarkande został wydany w 1990 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, geranium, paczula, cedr virginia, imbir i bazylia.

Lawenda Geranium Paczula Cedr Virginia Imbir Bazylia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Samarkande by Yves Rocher.

Samarkande Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Samarkande, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Samarkande, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Samarkande marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Samarkande marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Versace Versense Moschino Moschino Bourjois Soir de Paris (Evening in Paris) Nina Ricci L'Air du Temps Kenzo Le Monde Est Beau Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca L`Occitane en Provence Lavender Eau de Cologne Cacharel LouLou Yves Rocher Homme Nature Gucci Gucci Pour Homme II House of Matriarch Forbidden Bourjois Masculine Evasion Crabtree & Evelyn Neapolitan Bergamot Eau de Cologne L`Occitane en Provence Orange Leaves Eau de Cologne L`Occitane en Provence Verbena Sorbet Bourjois Masculin Unique Giorgio Beverly Hills Ocean Dream Men L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer Fragrance 2009