Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Rose Fraiche Yves Rocher dla kobiet

Rose Fraiche Yves Rocher dla kobiet

Rose Fraiche Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Rose Fraiche Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Rose Fraiche Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Rose Fraiche Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Rose Fraiche Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia

Rose Fraiche marki Yves Rocher to kwiatowe perfumy dla kobiet. Rose Fraiche został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Shyamala Maisondieu. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut i mandarynka; nutami serca są róża i nuty owocowe; nutami bazy są nuty drzewne i piżmo.

Bergamotka Grejpfrut Mandarynka

Róża Nuty owocowe

Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose Fraiche by Yves Rocher.

Miracle So Magic!
Rumeur 2 Rose
Dior Addict 2
Envy Me
Bright Crystal

Rose Fraiche Recenzje Perfum

gabkap
gabkap

Rose Fraiche kupiłam sobie latem zeszlego roku, kiedy naszła mnie nagła i nieopanowania ochota na jakiś zapach różany. Nie przeprowadzałam żadnych poszukiwań, żaden był tez ze mnie znawca, po prostu wpadłam do Yves Rocher, bo wiedziałam, ze oni mają tego typu zapachy. Zgadzam sie z poprzedniczkami, że zapach żadnym odkryciem nie jest, a trwałość ma mizerną, właściwie na poziomie mgiełki do ciała. Taki w sam raz na upalny dzień, by nie zabić otoczenia...

ysabell
ysabell

Nie kupiłabym ich sobie sama, ale Yves Rocher dał w prezencie, więc z radością używałam na co dzień. Baaardzo słabiutkie, trwałość żadna, więc otoczenie nie mogło się nimi zmęczyć. Sam zapach dosyć płaski, dosłowny. Przyjemny. Raczej do zlewania się w ciągu dnia, jak mgiełką- tylko cena niekoniecznie adekwatna do takiego stosowania.

EDIT: może to i śmieszne, ale dopiero wczoraj rozwiązałam zagadkę skandaliczej trwałości tego zapachu. Otóż, nie jest to żadna woda toaletowa, która powinna zawierać 8-12% olejków zapachowych, tylko Eau Fraîche (woda odświeżająca) – 1-3% olejków. Tak twierdzi wikipedia :) To wiele wyjaśnia i rehabilituje wodę.

gugusia
gugusia

Zapach z gatunku owocowo-świeżego. Kolor różowy wkomponowany idealnie. Coś na kształt Bright Crystal i Rumeur 2 Rose. Delikatna róża w otoczeniu przeróźnych cytrusów. Mily dla nosa i tyle.
Trwałość fatalna - 30 min.
Zapach bliskoskorny.
Buteleczka - brzydka.

Rose Fraiche by Yves Rocher 3.72 out of 5 based on 43 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Rose Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Rose Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose Fraiche marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose Fraiche marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Moment de Bonheur Yves Rocher Cerisier en Fleurs Yves Rocher Lilas Mauve Yves Rocher Naturelle Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Christian Dior Dolce Vita Yves Rocher So Elixir Yves Rocher Vanille Noire Yves Rocher Agrumes en Fleurs Yves Rocher Rose Oud Chanel Allure Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Kenzo Kenzo Amour Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Yves Rocher Fraicheur Vegetale The Vert Hermes Un Jardin Sur Le Toit Christian Dior Poison Yves Rocher Neonatura Cocoon Halle Berry Halle Giorgio Armani Armani Code for Women