Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Rose Fraiche Yves Rocher dla kobiet

Rose Fraiche Yves Rocher dla kobiet

Rose Fraiche Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Rose Fraiche Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Rose Fraiche Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Rose Fraiche Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Rose Fraiche Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia

Rose Fraiche marki Yves Rocher to kwiatowe perfumy dla kobiet. Rose Fraiche został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Shyamala Maisondieu. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut i mandarynka; nutami serca są róża i nuty owocowe; nutami bazy są nuty drzewne i piżmo.

Bergamotka Grejpfrut Mandarynka

Róża Nuty owocowe

Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose Fraiche by Yves Rocher.

Miracle So Magic!
Rumeur 2 Rose
Dior Addict 2
Envy Me
Parisienne

Rose Fraiche Recenzje Perfum

abelha
abelha

Różyczka dołączyła do mojej kolekcji i cieszę się że ją kupiłam, kojarzy mi się z krzakiem białych róż po deszczu. Jest bardzo świeża, naturalna i delikatna, taka jak lubię. Nie są to mocne zapachy, wiec dziś rano spryskałam się 7 razy :P i w tej ilości czuję ją na sobie dłużej. Myślę jeszcze nad konwalią :)

Isabel
Isabel

Piękna i zwiewna róża, w początkowej fazie zapachu nawet lekko musująca a przez to idealna na lato, wszystko to podszyte jest drzewną bazą, która nadaje wyrafinowanego charakteru kompozycji. Szkoda tylko,że trwałość jest taka mizerna :(

Misia33
Misia33

Fajne:)
Świeże, róża dawkowana delikatnie jak na letniego świeżaka przystało, wyraźnie czuję też grejfruta, innych owoców nie. Urzekły mnie nuty drzewne, to one chyba dodaja temu prostemu zapachowi takiego "tytoniowego" podmuchu - nie wiem jak to nazwać wiem, że to lubię:) Odkrycia Ameryki tu nie ma, ale do na upały taki zapach w kolekcji na pewno się przyda. Trwałość i projekcja na mnie o dziwo, nienajgorsze ale wzmacniam Tea rose, wtedy jest super.

gabkap
gabkap

Rose Fraiche kupiłam sobie latem zeszlego roku, kiedy naszła mnie nagła i nieopanowania ochota na jakiś zapach różany. Nie przeprowadzałam żadnych poszukiwań, żaden był tez ze mnie znawca, po prostu wpadłam do Yves Rocher, bo wiedziałam, ze oni mają tego typu zapachy. Zgadzam sie z poprzedniczkami, że zapach żadnym odkryciem nie jest, a trwałość ma mizerną, właściwie na poziomie mgiełki do ciała. Taki w sam raz na upalny dzień, by nie zabić otoczenia...

ysabell
ysabell

Nie kupiłabym ich sobie sama, ale Yves Rocher dał w prezencie, więc z radością używałam na co dzień. Baaardzo słabiutkie, trwałość żadna, więc otoczenie nie mogło się nimi zmęczyć. Sam zapach dosyć płaski, dosłowny. Przyjemny. Raczej do zlewania się w ciągu dnia, jak mgiełką- tylko cena niekoniecznie adekwatna do takiego stosowania.

EDIT: może to i śmieszne, ale dopiero wczoraj rozwiązałam zagadkę skandaliczej trwałości tego zapachu. Otóż, nie jest to żadna woda toaletowa, która powinna zawierać 8-12% olejków zapachowych, tylko Eau Fraîche (woda odświeżająca) – 1-3% olejków. Tak twierdzi wikipedia :) To wiele wyjaśnia i rehabilituje wodę.

gugusia
gugusia

Zapach z gatunku owocowo-świeżego. Kolor różowy wkomponowany idealnie. Coś na kształt Bright Crystal i Rumeur 2 Rose. Delikatna róża w otoczeniu przeróźnych cytrusów. Mily dla nosa i tyle.
Trwałość fatalna - 30 min.
Zapach bliskoskorny.
Buteleczka - brzydka.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Rose Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Rose Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose Fraiche marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose Fraiche marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Moment de Bonheur Yves Rocher Rose Oud Yves Rocher Lilas Mauve Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Cacharel Eden Yves Rocher Cerisier en Fleurs Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Yves Rocher Naturelle Yves Rocher Agrumes en Fleurs Halle Berry Halle Christian Dior Dolce Vita Yves Rocher Vanille Noire Christian Dior Poison Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Kenzo Kenzo Amour Guerlain Shalimar Yves Rocher Neonatura Cocoon Giorgio Armani Armani Code for Women Miu Miu Miu Miu Nina Ricci L'Air du Temps