Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Rose Absolue Yves Rocher dla kobiet

Rose Absolue Yves Rocher dla kobiet

cynamonowy
Rose Absolue Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Rose Absolue Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Rose Absolue Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Rose Absolue Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Rose Absolue Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Rose Absolue Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Rose Absolue Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia

Rose Absolue marki Yves Rocher to kwiatowe perfumy dla kobiet. Rose Absolue został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christine Nagel. Nutę głowy stanowi cynamon; nutą serca jest róża; nutami bazy są paczula, cedr virginia i fasolka tonka.

Cynamon

Róża

Paczula Cedr Virginia Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose Absolue by Yves Rocher.

Rose Absolue Eau de Toilette Fraiche
Bouton de Rose
Ghost
Attar de Roses
Evening Rose

Rose Absolue Recenzje Perfum

Naanakov
Naanakov

Jeśli ktoś zapytałby mnie jak pachną moje ukochane perfumy, bez wahania odparłabym, że jak tłusty czwartek. Konfitura różana, zawartość krągłych, tłuściutkich pączków z lukrem - tak pachnie dla mnie Rose Absolue EDP.
Kompozycja jest tak fantastycznie spójna, że nie potrafię rozłożyć jej na nuty, to po prostu konfitura różana i basta. Esencjonalna, słodka, jeszcze ciepła i znakomicie poprawiająca humor w deszczowy poranek. Mój ideał nie do zastąpienia(chyba że trwalszą, odrobinkę pudrową, ale też nieco głębszą wersją Le Parfum! ;) ).
Dla łasuchów i miłośników róży - pozycja obowiązkowa.
Obok rozkosznie kakaowo - paczulowej Neonatury Cocoon to moim zdaniem najlepszy zapach jaki stworzyło Yves Rocher.

chjena
chjena

Rose Absolue uważana jest za jedną z najpiękniejszych konfiturowych odsłon róży w perfumach. Co do określenia "najpiękniejsza" jak najbardziej się zgodzę, jednak czy jest słodką, kuchenną konfiturą do wypieków, lub nawet wykwintną jej wersją, jedzoną po łyżeczce do popołudniowej herbaty? ABSOLUtnie!

Yves Rocher stworzyło Królową. Nie najmłodszą, doświadczoną już troskami i cierpieniem, szlachetną, wspaniale dobrą, czasem krwawiącą bólem. To żadna różowa księżniczka z ogrodu, to jedyna władczyni kwiatów, w pełni zasługująca na to miano nie tylko urodą, ale przede wszystkim wnętrzem (w tym wypadku trwałością, projekcją i głębią). Rose Absolue to wręcz zapach perfumowanego różańca, cynamon i cedr przenikają się w specyficzny sposób, tworząc czerwonym płatkom wytrawne podbicie.

Zdecydowanie najpiękniejsza kompozycja Yves Rocher, jak również moja faworytka na tle innych różanych zapachów. Jest jak... Maryja wśród pozostałych kobiet, które mimo że uczynne i o czystym sercu, nie mają wokół siebie tej nieziemskiej poświaty.

Cudowna, nostalgiczna, troszkę smutna, ale wciąż kobieca i bardzo pociągająca. Nie mogę zrozumieć decyzji o wycofaniu z produkcji.

ela812
ela812

Śliczna róża. Nie świeża, zielona, ale też i nie konfiturowa. Mocna, słodka, prawie syropowa za sprawą fasoli tonka, paczuli i cynamonu. Ten ostatni jest jednak najmniej wyczuwalny. To raczej taki nektar różany. Całość stanowi kompozycję spójną i dobrze zmieszaną. Żal tylko, że zapach wycofano i cieszyć się nim mogą tylko szczęśliwcy, którym zostały zachomikowane zapasy.
Ja raduję się miniaturką i żałuję, że tak późno poznałam te perfumy. Ale, jak to mówią, lepiej późno niż wcale. Pozostaje mieć nadzieję, że YR wypuści kiedyś godnego następcę tego różanego absolutu;-)

amanda
amanda

A wiecie,mnie on kojarzy się z zapachem dawniejszymi latami kupowanego jeszcze w Czechosłowacji takiego syropu do herbaty o rumowym zapachu.
Może ktoś go kojarzy?,taka kwadratowa plastikowa podłużna butelka z dziubkiem,ale to było bardzo dawno temu.
Może to poprzez tę konfiturową różę takie skojarzenia,ale smak był przedni,niech schowają się wszystkie obecne syropy do herbat.
Z konfiturowej róży z czasem wyskakuje ogrodowa różyczka,lekko kremowa ,wdzięczna,bardzo przyjemna w noszeniu.
I również nie rozumiem,dlaczego zapach tak cieszący się powodzeniem, z pewnością używany przez szerokie rzesze , już nie ujrzy półek sklepowych
A w pełni na to zasługuje, niech lepiej wymiatają stamtąd te od lat wygrzewające się zielone herbatki.

Izabela
Izabela

Chylę czoła dla tej kompozycji.
Yves Rocher udało się odwzorować dwie najpiękniejsze (moim zdaniem) twarze róży.
Jedna to lekka, świeża różyczka, rosnąca na krzaku, obficie skropiona rosą.
Druga to róża konfiturowo-jadalna. Dodatek fasolki tonka i cynamonu odpowiada za ten efekt. Róża jest jakby przysypana cynamonowo-waniliowym pudrem.
Aż ślinianki zaczynają mi intensywniej pracować.
Denerwuje mnie jedynie fakt, że te perfumy są wycofane z produkcji. Z niewiadomych przyczyn firma YR nie zdecydowała się na ich dalszą produkcję.
Szkoda ogromnie, że ten zapach skryty w bezpretensjonalnym flakonie jest już gratką na portalach aukcyjnych. Chyba sama ich poszukam i zrobię sobie zapas :)

Bardzo sympatyczny, ładnie skomponowany zapach.

Zgodnie z nazwą dominuje róża - raz przypomina, dzięki wanilii, pączek obficie wypełniony różaną konfiturą, innym razem przypomina słodką, ogrodową różyczkę.

Dziewczęcy i bezpretensjonalny. Jeden z najładniejszych zapachów Yves Rocher.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Rose Absolue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Rose Absolue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose Absolue marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose Absolue marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Guerlain Shalimar Cacharel LouLou Yves Rocher Voile d'Ambre Estée Lauder Sensuous Noir Diptyque Tam Dao Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Aramis Perfume Calligraphy Rose Yves Rocher Neonatura Cocoon Serge Lutens Feminite du Bois Christian Dior Dolce Vita Kenzo Kenzo Amour Christian Dior Poison Gucci Gucci Eau de Parfum Givenchy Amarige Fendi Fendi Theorema Serge Lutens Ambre Sultan Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Chanel Chanel N°5 Cacharel Eden