Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

Quelques Notes d`Amour Eau de Parfum Limited Edition Yves Rocher dla kobiet

Quelques Notes d`Amour Eau de Parfum Limited Edition Yves Rocher dla kobiet

Quelques Notes d`Amour Eau de Parfum Limited Edition Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Quelques Notes d`Amour Eau de Parfum Limited Edition Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia

Quelques Notes d`Amour Eau de Parfum Limited Edition marki Yves Rocher to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Quelques Notes d`Amour Eau de Parfum Limited Edition został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Domitille Bertier. Nutami głowy są bergamotka i różowy pieprz; nutami serca są drzewo gwajakowe, róża damasceńska i paczula; nutami bazy są cedr, amyris i benzoes.

Bergamotka Różowy pieprz

Drzewo gwajakowe Róża damasceńska Paczula

Cedr Amyris Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Quelques Notes d`Amour Eau de Parfum Limited Edition by Yves Rocher.

Quelques Notes d’Amour

Quelques Notes d`Amour Eau de Parfum Limited Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Quelques Notes d`Amour Eau de Parfum Limited Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Quelques Notes d`Amour Eau de Parfum Limited Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Quelques Notes d`Amour Eau de Parfum Limited Edition marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Quelques Notes d`Amour Eau de Parfum Limited Edition marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Jil Sander Jil John Varvatos John Varvatos By Kilian Cruel Intentions Reminiscence Patchouli Honore des Pres Chaman`s Party Ajmal Dahn Al Oudh Lujain Rodier Rodier pour Femme Guerlain Aroma Allegoria Exalting Aromaparfum By Kilian Pure Oud Jacques Bogart Silver Scent Arno Sorel Shaman Gold Jeanne Arthes Les Lions D'Arthes Men