Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

Quelques Notes d`Amour Eau de Parfum Limited Edition Yves Rocher dla kobiet

Quelques Notes d`Amour Eau de Parfum Limited Edition Yves Rocher dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 1

Quelques Notes d`Amour Eau de Parfum Limited Edition Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Quelques Notes d`Amour Eau de Parfum Limited Edition Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia

Quelques Notes d`Amour Eau de Parfum Limited Edition marki Yves Rocher to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Quelques Notes d`Amour Eau de Parfum Limited Edition został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Domitille Bertier. Nutami głowy są bergamotka i różowy pieprz; nutami serca są drzewo gwajakowe, róża damasceńska i paczula; nutami bazy są cedr, amyris i benzoes.

Bergamotka Różowy pieprz

Drzewo gwajakowe Róża damasceńska Paczula

Cedr Amyris Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Quelques Notes d`Amour Eau de Parfum Limited Edition by Yves Rocher.

Quelques Notes d`Amour Eau de Parfum Limited Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Quelques Notes d`Amour Eau de Parfum Limited Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Quelques Notes d`Amour Eau de Parfum Limited Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Quelques Notes d`Amour Eau de Parfum Limited Edition marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Quelques Notes d`Amour Eau de Parfum Limited Edition marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Cartier Santos de Cartier Thierry Mugler B*Men Versace Versus Uomo Prada Prada Tendre Lomani Ignition Adidas Adidas Victory League Montblanc Individuel Etro Patchouly Van Gils Puur Ramon Molvizar Luna Moon Molinard Nirmala CnR Create Aquarius for Men