Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Pur desir de Lavande Yves Rocher dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 1

ziołowy
Pur desir de Lavande Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia

Pur desir de Lavande marki Yves Rocher to kwiatowe perfumy dla kobiet. Pur desir de Lavande został wydany w 2003 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda i piżmo.

Lawenda Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pur desir de Lavande by Yves Rocher.

Pur desir de Lavande Recenzje Perfum

Pur desir de Lavande by Yves Rocher 4.50 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Pur desir de Lavande, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Pur desir de Lavande, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pur desir de Lavande marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pur desir de Lavande marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gianfranco Ferre Ferre Eau de Parfum Avon Treselle Betty Barclay Saphir Adidas Floral Dream Prescriptives Flirt Floris Tuberose Avon C'est Moi Celine Dion Spring in Provence Stella McCartney Sheer Stella 2010 Marjorie Midgarden Fragrances Summersent NANADEBARY Bronze I Profumi di Firenze Acqua Chiara