Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Pur desir de Lavande Yves Rocher dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 1

ziołowy
Pur desir de Lavande Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia

Pur desir de Lavande marki Yves Rocher to kwiatowe perfumy dla kobiet. Pur desir de Lavande został wydany w 2003 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda i piżmo.

Lawenda Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pur desir de Lavande by Yves Rocher.

Pur desir de Lavande Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Pur desir de Lavande, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Pur desir de Lavande, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pur desir de Lavande marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pur desir de Lavande marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 5 Vicky Tiel Sirene Prada No7 Violette Alain Delon Samourai Woman Caswell Massey Honeysuckle Estée Lauder Pure White Linen Pink Coral Mary Kay Belara Abercrombie & Fitch 41 Dana Buchman Dana Buchman Luxury Parfums Berdoues Violette Cherie Jardin de France Lavande Marina Marinof C` Est Rien Que du Bonheur