Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Pur desir de Lavande Yves Rocher dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 1

ziołowy
Pur desir de Lavande Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia

Pur desir de Lavande marki Yves Rocher to kwiatowe perfumy dla kobiet. Pur desir de Lavande został wydany w 2003 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda i piżmo.

Lawenda Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pur desir de Lavande by Yves Rocher.

Pur desir de Lavande Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Pur desir de Lavande, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Pur desir de Lavande, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pur desir de Lavande marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pur desir de Lavande marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict Summer Peonies Christian Dior Lily Anna Sui Anna Sui Nina Ricci Love Fills L'Air du Temps Matthew Williamson Jasmine Sambac Fragrances of Ireland Connemara Floris Malmaison Pacifica Waikiki Pikake DSH Perfumes Nouveau Gardenia Pacifica California Star Jasmine Nina Ricci L`Air du Temps by Starck Katie Price aka Jordan Precious Love