Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Pur Desir de Lys Yves Rocher dla kobiet

Pur Desir de Lys Yves Rocher dla kobiet

lekko korzenny
Pur Desir de Lys Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Pur Desir de Lys Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia

Pur Desir de Lys marki Yves Rocher to kwiatowe perfumy dla kobiet. Pur Desir de Lys został wydany w 2002 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, wanilia i lilia.

Piżmo Wanilia Lilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pur Desir de Lys by Yves Rocher.

Pur Desir de Lys Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Pur Desir de Lys, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Pur Desir de Lys, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pur Desir de Lys marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pur Desir de Lys marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Yves Rocher Rose Absolue Coty Wild Musk Yves Rocher Ode au Reve Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Yves Rocher Tendre Jasmin Nejma Nejma 6 Max Factor Le Jardin Roberto Cavalli Roberto Cavalli Oro Hermes Elixir des Merveilles Yves Rocher Iris Noir Christian Dior Dior Addict Eau Sensuelle Yves Rocher Rose Oud Nina Ricci Ricci Ricci Calvin Klein Eternity Moment Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Christian Dior Poison Tendre Guerlain Shalimar Agent Provocateur L'Agent Calvin Klein Obsession Night Woman