Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Pur Desir de Lilas Yves Rocher dla kobiet

Pur Desir de Lilas Yves Rocher dla kobiet

lekko korzenny
migdałowy
Pur Desir de Lilas Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Pur Desir de Lilas Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia

Pur Desir de Lilas marki Yves Rocher to kwiatowe perfumy dla kobiet. Pur Desir de Lilas został wydany w 2002 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bez i migdał.

Bez Migdał

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pur Desir de Lilas by Yves Rocher.

Pur Desir de Lilas Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

Tak, zgadza się, ten zapach to żadne tam nie wiadomo co, ale zawsze gdy psiknę go sobie na dłonie i we włosy to świat wokół mnie nabiera natychmiast koloru liliowego, małe mięsiste płatki bzu łaskoczą mi nozdrza a ja przenoszę się do lat młodości, gdy zaczynałam poznawać a może rozpoznawać i zauważać świat zapachów, kwiatów, natury, mimo, że wychowałam się w dużym mieście a może właśnie dlatego tak wrażliwa jestem na kolory i zapachy?
Kiście pięknych gron w kolorach liliowym, fioletowym, czy białym zwisające z krzaków z zielonymi listkami w kształcie serca, często w grupach i okalające domostwa czy przydrożne ścieżki zawsze wzbudzały mój zachwyt a Pur Desir de Lilas wiernie oddaje te obrazy, szczególnie początek jest cudownie naturalistyczny, potem robi się płasko i sucho, ale dla tego początku przechowuję już parę ładnych lat tę prostą buteleczkę i ciągle jeszcze nie odkryłam wierniej oddanego zapachu bzu...

Zebra35
Zebra35

Dostałam je w prezencie jak tylko weszły na rynek.Lubię zapach bzu i faktycznie woda oddaje go w pełni. Jak jednak na niedrogie zapachy przystało, zapach jest "płaski", jednowymiarowy, z czasem robi się lekko zatęchły (jakby kwiaty więdły).I zaczyna być czuć niską jakość.Trwałość raczej niezadowalająca - do 2 godz.Nie mogłabym go polecić wielbicielkom wysublimowanych kwiatowych aromatów. Może najwyżej młodym dziewczynom o romantycznym charakterze, które nie chcą wydawać krocia na perfumy.

Jest piękny - moim zdaniem jest to najdoskonalej i najwierniej oddany zapach bzu.

Jest duszny, nieco pudrowy, bardzo naturalny - jakby zanurzyć twarz w kiści fioletowego bzu.

Niestety, trwałość jest tragiczna:(

Pur Desir de Lilas by Yves Rocher 3.89 out of 5 based on 39 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Pur Desir de Lilas, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Pur Desir de Lilas, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pur Desir de Lilas marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pur Desir de Lilas marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Voile d'Ambre Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Givenchy Organza Guerlain Shalimar Parfum Initial Yves Rocher Moment de Bonheur Estée Lauder Sensuous Noir Givenchy Amarige Guerlain Shalimar Christian Dior Dolce Vita Christian Dior Poison Fendi Fendi Theorema Laura Biagiotti Venezia Nina Ricci Nina Giorgio Armani Acqua di Gio Thierry Mugler Alien Christian Dior Dior Addict Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Laura Biagiotti Venezia 2011 Yves Rocher Vanille Noire Calvin Klein Obsession