Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pomme de Reinette Mon Eau Fraiche Yves Rocher dla kobiet

Mam: 4 Miałem: 1

kwaśny
Pomme de Reinette Mon Eau Fraiche Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia

Pomme de Reinette Mon Eau Fraiche marki Yves Rocher to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Pomme de Reinette Mon Eau Fraiche został wydany w 2000 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jabłko, nuty owocowe i nuty słodkie.

Jabłko Nuty owocowe Nuty słodkie

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pomme de Reinette Mon Eau Fraiche by Yves Rocher.

Pomme de Reinette Mon Eau Fraiche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Pomme de Reinette Mon Eau Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Pomme de Reinette Mon Eau Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pomme de Reinette Mon Eau Fraiche marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pomme de Reinette Mon Eau Fraiche marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Paco Rabanne Ultrared Moschino Cheap and Chic Hippy Fizz Christina Aguilera Inspire Candie`s Heartbreaker Tonino Lamborghini Overall Halloween Halloween Kiss Sexy Voluspa Green Datura Sarantis B.U. Dreamy Marc de la Morandiere Thiara Mary-Kate and Ashley Olsen One Ulric de Varens Varens & Moi  L'Emotion Jeanne Arthes Boum Que Calor