Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pomme de Reinette Mon Eau Fraiche Yves Rocher dla kobiet

Mam: 4 Miałem: 1

kwaśny
Pomme de Reinette Mon Eau Fraiche Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia

Pomme de Reinette Mon Eau Fraiche marki Yves Rocher to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Pomme de Reinette Mon Eau Fraiche został wydany w 2000 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jabłko, nuty owocowe i nuty słodkie.

Jabłko Nuty owocowe Nuty słodkie

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pomme de Reinette Mon Eau Fraiche by Yves Rocher.

Pomme de Reinette Mon Eau Fraiche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Pomme de Reinette Mon Eau Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Pomme de Reinette Mon Eau Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pomme de Reinette Mon Eau Fraiche marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pomme de Reinette Mon Eau Fraiche marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Love Passport Love Passport Roberto Cavalli Just Cavalli Pink Alta Moda Sweet Heart Corine de Farme Ternata Montale Pure Gold Carolina Herrera 212 Splash for Women Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Fireworks Gale Hayman Delicious Temptation Corine de Farme Witch Will Yves Saint Laurent In Love Again Edition Fleur De La Passion Bruno Banani Magic Women Michael Kors Very Hollywood Sparkling