Marki » T-Z » aromatyczno - owocowe « Grupy

Pomme Delice Yves Rocher dla kobiet i mężczyzn

Pomme Delice Yves Rocher dla kobiet i mężczyzn

Mam: 15 Miałem: 3

Pomme Delice Yves Rocher dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Pomme Delice Yves Rocher dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Pomme Delice Yves Rocher dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Pomme Delice Yves Rocher dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Pomme Delice Yves Rocher dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Pomme Delice Yves Rocher dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Pomme Delice Yves Rocher dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Pomme Delice Yves Rocher dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Pomme Delice Yves Rocher dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Pomme Delice marki Yves Rocher to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Pomme Delice został wydany w 2015 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jabłko i wanilia.

Jabłko Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pomme Delice by Yves Rocher.

Pomme Delice

Pomme Delice Recenzje Perfum

chjena
chjena

Zapach wybitnie drogeryjny, kosmetyczny, dobrze pasuje do żelu pod prysznic albo balsamu do ciała, ale jako woda toaletowa... już raczej niezbyt.

Kompozycja jest bardzo prosta, zmiksowano zielone, świeże jabłuszko z wanilią o korzennym aromacie. Nie znajdziemy tu jednak zimowego przysmaku wyjętego z piekarnika, posypanego cynamonem z kleksem bitej śmietany, wyczuwam niestety sporo syntetycznego aromatu, nawet nie próbującego udawać identycznego z naturalnym.

No co ja poradzę, że nie leżą mi te limitki Yves Rocher, już chyba za bardzo swój nos rozpieściłam...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Pomme Delice, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Pomme Delice, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pomme Delice marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pomme Delice marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Mercadona Monogotas Vainilla Zara Zara Powdery Magnolia Versace Vanitas Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Thierry Mugler Womanity Prada Prada Candy Yves Rocher Vanille CollectOR Elizabeth Arden Green Tea Yves Rocher Collection Été Aquolina Blue Sugar Thierry Mugler A*Men Yves Rocher Vanille Jean Paul Gaultier Kokorico Madonna Truth or Dare Yves Rocher Rose Oud Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Beyonce Heat Lolita Lempicka Lolita Lempicka Taylor Swift Incredible Things Avon Love Blush