Marki » T-Z » orientalno - waniliowe « Grupy

Poire Caramel Yves Rocher dla kobiet i mężczyzn

karmelowy
wodny
Poire Caramel Yves Rocher dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Poire Caramel marki Yves Rocher to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Poire Caramel został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak karmel i gruszka.

Karmel Gruszka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Poire Caramel by Yves Rocher.

Poire Caramel Recenzje Perfum

chjena
chjena

Widzę, że w recenzjach sinusoida - ja przychylam się do opinii Gardenii, że Poire Caramel jest zapachem dosyć chemicznym i sztucznym.

Z początku jest nawet nieźle, czuć tytułową gruszkę i karmel, obie nuty są ze sobą dobrze zharmonizowane, żadna się nie wybija jakoś szczególnie. Yves Rocher słynie ze swoich świątecznych, smakowitych limitek, które nawet w letnich miesiącach święcą triumfy sprzedaży - w końcu temat gwiazdkowy jest chyba najlepiej sprzedającym się motywem, osobiście uwielbiam mieć namiastkę Bożego Narodzenia czy to zamkniętą we flakoniku, czy na swetrze z nadrukiem renifera przez cały rok pod ręką. Ale w tym przypadku niestety nie wyszło tak dobrze...

Po kilku minutach orientujemy się, że nie mamy do czynienia ze słodkim przysmakiem, ale z odświeżaczem powietrza, ewentualnie z palącym się na kominku woskiem. Ładny zapach? No ładny. Z tym, że do pomieszczeń, a nie dla mojej skóry. Może ciało płata mi figle, jest jakieś kapryśne i wydobywa nie te akcenty co trzeba, jednak nic nie poradzę. Poire Caramel, mimo kuszącej otoczki i ceny, nie zagości w moich zbiorach... choć takie mydło do rąk czy wosk chętnie bym kupiła!

hasi
hasi

Uwielbiam zapach gruszek w karmelu, mam nawet świecę. :)
Obok propozycji Yves Rocher nie mogłam więc przejść obojętnie i poleciałam do salonu, jak tylko dowiedziałam się, że jest dostępna. No i mam perfumy i plyn do kąpieli.
100% cukru w cukrze, jest piekielna słodka, tona karmelu, spod której nieśmiało pokazują się gruszki- dla mnie autentyczne, nie kojarzą mi się z odświeżaczem czy sztucznym żelem pod prysznic.
Z powodu słodyczy nie sądzę bym zbyt często je nosiła, ale lubię popsikać nimi w sypialni czy kuchni.
Na moje skórze zaskakująco trwałe, spokojnie dadzą radę w pracy, projekcja przeciętna.

gardenia
gardenia

Kocham gruszki i karmel, zarówno jeść, jak i wąchać. Z radością i błyskiem w oku przystapiłam do testów przekonana, że opuszczę sklep z nową pachnącą zdobyczą. Ale uśmiech z twarzy szybko mi znikł, gruszka w karmelu od Yvesa Rochera pachnie bowiem - dla mnie przynajmniej - niezwykle chemicznie, jest nawet gorzej: przypomina mi bujającą w aucie choinkę Wunderbaum, a to dla mnie trauma zapachowa, a nie cud czyli Wunder.
Ostatnie wytwory Yvesa przekonują mnie bardzo, ale ten absolutnie, niektóre odświeżacze powietrza są subtelniejsze i naturalniejsze a tu mamy sztuczne agresywne Ambi Pur bez polotu i finezji. Wnderbaum jakie jest, każdy czuje, Poire Caramel są zbyt chemiczne, ulepne i natarczywe, ja w kazdym razie nie kupuję.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Poire Caramel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Poire Caramel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Poire Caramel marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Poire Caramel marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lalique Amethyst Yves Rocher Mangue - Passion Kenzo Kenzo Amour Jessica Simpson Fancy Montale Intense Cafe Yves Rocher Vanille Britney Spears Fantasy Thierry Mugler Alien Essence Absolue Guerlain Shalimar Parfum Initial Yves Rocher Collection Été Yves Rocher Neonatura Cocoon Escada Cherry in the Air Bourjois Kobako Yves Rocher Ode à l'amour L`Artisan Parfumeur Tea for Two Marc Jacobs Daisy Torrente L`Or de Torrente Yves Rocher Moment de Bonheur Thierry Mugler Innocent Yves Rocher Fraise Mara des Bois