Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Pivoine Yves Rocher dla kobiet

Pivoine Yves Rocher dla kobiet

Pivoine marki Yves Rocher to kwiatowe perfumy dla kobiet. Pivoine został wydany w 1993 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piwonia i nuty kwiatowe.

Piwonia Nuty kwiatowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pivoine by Yves Rocher.

Pivoine Recenzje Perfum

amanda
amanda

To zapach piwonii w otoczeniu liści trochę gorzkawych, ale to trwa króciutko i roztacza się tylko zapach tego kwiecia,które pięknie ku uciesze oczu kwitnie początkiem lata.

Roma
Roma

Mialam kiedys, dawno, dawno temu te wode, [mialam wtedy 21 lat chyba] lubilam ja bardzo, razem kolezanka kupowalysmy ja namietnie, bo wyrozniala sie nadzwyczaj korzystnie na tle ohydztwa kioskowej, Prl-wskiej rzeczywistosci, a na Pewex czy Baltone nie bylo nas stac.
Pivoine to fajny, wiosenny zapach. Czysta, jak zywa, piwonia w roli glownej. Piekna, lekka, akuratna.
Mile wspomnienia wracaja, chcialabym ja jeszcze chocby powachac. Mialam co najmniej kilka flakonow, uzywalam na zmiane z Le Jardin, Magnolia i Orchidee, rowniez tej marki. Bardzo ladny flakon, niezla firma, no i niedrogie, tak ze niech dzisiejsze nowosci [w tej cenie] sie schowaja.
Czy to tylko sentyment, czy czas zrobil swoje, nie wiem, ale to pachnidlo [i reszta z YR] kojarza mi sie dobrze: z miloscia, z przyjaznia, ciekawoscia swiata, mlodzienczoscia, ze szczesciem. Nostalgia pewnie.

Pivoine by Yves Rocher 3.40 out of 5 based on 18 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Pivoine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Pivoine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pivoine marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pivoine marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lolita Lempicka Si Lolita Yves Rocher Shafali Fleur Rare Bourjois Soir de Paris (Evening in Paris) Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Miraculum Byc Moze...Pariz Yves Rocher Ode à l'amour Yves Rocher Magnolia Gres Cabotine Hermes Elixir des Merveilles Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Burberry London Yves Rocher Fraicheur Vegetale de Chevrefeuille L`Artisan Parfumeur Passage d'Enfer Cacharel Eden Lolita Lempicka Fleur Defendue Guerlain Mitsouko Eau de Toilette Slava Zaitsev Maroussia Yves Rocher Rose Absolue