Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Orchidee Yves Rocher dla kobiet

Orchidee Yves Rocher dla kobiet

Orchidee marki Yves Rocher to kwiatowe perfumy dla kobiet. Orchidee został wydany w 1988 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak przyprawy, wanilia, hibiskus i hiacynt.

Przyprawy Wanilia Hibiskus Hiacynt

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orchidee by Yves Rocher.

Orchidee Recenzje Perfum

MrGwyn
MrGwyn

Otwarcie jest świeżą orchideą z nutką kremu Nivea, zieleni i pewnej mlecznej słodyczy. Jest to o wiele łagodniejsze wejście, niż w wersji Nuit. Podejrzewam, że hibiskus daje nieco świeżości i zieleni, ale poza tym czuję już tylko wanilię. W kolejnej fazie ewolucji pojawia się róża z "meszkiem". Taka lekko drapiąca. Na sam koniec pojawia się białe piżmo. Wszystko to układa się zdecydowanie w bardzo vintage'ową całość. Perfumy te nasuwają mi ciągle na myśl łodyżki białej koniczyny pozbawione główki z kwiatostanem. Tak właśnie przedstawiłbym Orchidee. Zielone cieniutkie, kanciaste łodyżki osnute kwiatową wonią.

vertigo
vertigo

Orchidee pachnie tak jak powinny perfumy z lat osiemdziesiątych - czyli oldschoolowo.
Ostrawy, dość prosty zielono-kwiatowy vintage.
Z biegiem czasu nabiera kremowości.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Orchidee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Orchidee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orchidee marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orchidee marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Stella McCartney Stella Yves Saint Laurent Yvresse (Champagne) Yves Saint Laurent Nu Calvin Klein Obsession Elizabeth Arden Sunflowers Yves Rocher Fleur de Noel Marc Jacobs Blush Intense Marc Jacobs Blush Hermes Elixir des Merveilles Escada Especially Escada Lolita Lempicka Si Lolita Lolita Lempicka Midnight Couture Black Eau de Minuit Giorgio Armani Mania Revlon Ciara Rochas Absolu Lancome Miracle Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Violette Angel Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Lolita Lempicka Fleur Defendue Hermes 24 Faubourg