Marki » T-Z » « Grupy

Ode au Reve Yves Rocher dla kobiet

Ode au Reve Yves Rocher dla kobiet

Ode au Reve marki Yves Rocher to perfumy dla kobiet. Ode au Reve został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutę głowy stanowi drzewo sandałowe; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są piżmo, wanilia i kadzidło.

Drzewo sandałowe

Jaśmin

Piżmo Wanilia Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ode au Reve by Yves Rocher.

Pure DKNY
Fraicheur Vegetale Cedre Bleu

Ode au Reve Recenzje Perfum

kadanka
kadanka

cieple okadzone drewno, ja tez czulam duzo cedru - zapach podobny byl to kolonskiej wody cedrowej YR. cieply, drzewny, dosyc cięzki, ale przyjemny zapach. odurzająco-hipnotyzujący nazwa Oda do Snu jest nieprzypadkowa. Szkoda ze wycofany, bo byl inny od kwiatowo-owocowo-gourmandowych slodziakow YR

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Ode au Reve, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Ode au Reve, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ode au Reve marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ode au Reve marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Ode à l'amour Yves Rocher Neonatura Cocoon Givenchy Pi Yves Rocher Rose Absolue Serge Lutens Ambre Sultan Givenchy Organza Indecence Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Agent Provocateur L'Agent Tom Ford Sahara Noir Yves Saint Laurent M7 Kenzo Kenzo Amour Yves Rocher Fraicheur Vegetale Cedre Bleu Lolita Lempicka Si Lolita Yves Rocher Moment de Bonheur Guerlain Samsara Eau de Parfum Cartier Le Baiser Du Dragon Thierry Mugler Womanity Mauboussin Mauboussin Yves Rocher Voile d'Ambre Serge Lutens Santal Majuscule