Marki » T-Z » kwiatowo - zielone « Grupy

Ode a la Vie Yves Rocher dla kobiet

Ode a la Vie Yves Rocher dla kobiet

wodny

Ode a la Vie marki Yves Rocher to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Ode a la Vie został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są bambus, nuty wodne i galbanum; nutami serca są lilia wodna, fiołek i cyklamen; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i cedr virginia.

Bambus Nuty wodne Galbanum

Lilia wodna Fiołek Cyklamen

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ode a la Vie by Yves Rocher.

Ode a la Vie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Ode a la Vie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Ode a la Vie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ode a la Vie marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ode a la Vie marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Organza Indecence Yves Rocher Ode à l'amour Satellite Padparadscha Giorgio Armani Idole d`Armani Yves Rocher Ode au Reve Kenzo Kenzo Amour Moschino Glamour Cacharel Noa Mauboussin Mauboussin Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Serge Lutens Sa Majeste la Rose Serge Lutens Ambre Sultan Lolita Lempicka Si Lolita Elizabeth Arden Arden Beauty Yves Rocher Nature Millenaire La Prairie Silver Rain Christian Dior Midnight Poison Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Nina Ricci Nina Vivienne Westwood Boudoir