Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Ode a la Joie Yves Rocher dla kobiet

Ode a la Joie Yves Rocher dla kobiet

Ode a la Joie marki Yves Rocher to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Ode a la Joie został wydany w 2002 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, lima, mandarynka, ananas, brzoskwinia, jaśmin, lilia, cedr virginia i piżmo.

Bergamotka Lima Mandarynka Ananas Brzoskwinia Jaśmin Lilia Cedr Virginia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ode a la Joie by Yves Rocher.

Ode a la Joie Recenzje Perfum

Ode a la Joie by Yves Rocher 3.83 out of 5 based on 13 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Ode a la Joie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Ode a la Joie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ode a la Joie marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ode a la Joie marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Elixir des Merveilles Christian Dior Dune Yves Saint Laurent Opium Rochas Madame Rochas Yves Rocher Neblina Yardley Chique Cacharel Eden Clinique Aromatics Elixir Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Calvin Klein Obsession Lolita Lempicka Si Lolita Houbigant Chantilly Yves Rocher Ode à l'amour Yves Rocher Vanille Noire Estée Lauder Sensuous Noir Yves Rocher Ode au Reve Guerlain Eau de Shalimar Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Givenchy Organza Indecence