Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Ode a la Joie Yves Rocher dla kobiet

Ode a la Joie Yves Rocher dla kobiet

Ode a la Joie marki Yves Rocher to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Ode a la Joie został wydany w 2002 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, lima, mandarynka, ananas, brzoskwinia, jaśmin, lilia, cedr virginia i piżmo.

Bergamotka Lima Mandarynka Ananas Brzoskwinia Jaśmin Lilia Cedr Virginia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ode a la Joie by Yves Rocher.

Ode a la Joie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Ode a la Joie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Ode a la Joie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ode a la Joie marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ode a la Joie marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Elixir des Merveilles Yves Saint Laurent Opium Christian Dior Dune Rochas Madame Rochas Yves Rocher Neblina Yardley Chique Clinique Aromatics Elixir Vivienne Westwood Boudoir Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Lolita Lempicka Si Lolita Calvin Klein Obsession Houbigant Chantilly Yves Rocher Vanille Noire Yves Rocher Ode à l'amour Yves Rocher Ode au Reve Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Guerlain Eau de Shalimar Estée Lauder Sensuous Noir Azzaro Azzaro pour Homme Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant