Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Ode a la Joie Yves Rocher dla kobiet

Ode a la Joie Yves Rocher dla kobiet

Ode a la Joie marki Yves Rocher to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Ode a la Joie został wydany w 2002 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, lima, mandarynka, ananas, brzoskwinia, jaśmin, lilia, cedr virginia i piżmo.

Bergamotka Lima Mandarynka Ananas Brzoskwinia Jaśmin Lilia Cedr Virginia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ode a la Joie by Yves Rocher.

Ode a la Joie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Ode a la Joie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Ode a la Joie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ode a la Joie marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ode a la Joie marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dune Hermes Elixir des Merveilles Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Yves Saint Laurent Opium Rochas Madame Rochas Yves Rocher Neblina Yardley Chique Yves Rocher Accord Chic Clinique Aromatics Elixir Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Lolita Lempicka Si Lolita Lalique Lalique Le Parfum Calvin Klein Obsession Houbigant Chantilly Chanel Cristalle Eau de Parfum Guerlain Encens Mythique D'Orient Yves Rocher Ode à l'amour Estée Lauder Wood Mystique Yves Rocher Vanille Noire Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste