Marki » T-Z » « Grupy

Ode a L`Amour Passionnement Yves Rocher dla kobiet

Ode a L`Amour Passionnement Yves Rocher dla kobiet

Ode a L`Amour Passionnement marki Yves Rocher to perfumy dla kobiet. Ode a L`Amour Passionnement został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są zielone jabłko i pieprz syczuański; nutą serca jest Śliwka; nutą bazy jest wanilia.

Zielone Jabłko Pieprz syczuański

Śliwka

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ode a L`Amour Passionnement by Yves Rocher.

Ode a L`Amour Passionnement Recenzje Perfum

lucky
lucky

Jeszcze nie ma recenzji a ja swoja butelke 30ml koncze wiec warto zostawic po niej slad. Bardzo ladny slodziak zacheca do szukania innych perfum ze sliwka, lubie takie pieprxne owoce na brzydka pogode bo swiat robi sie milszy... zapach wycofany wiec prozno go chwaluc ale trwalosc i projekcje mial dobre. Nie byl prosty ani zlozony taki cieply mocny slodziak swietnie pasuje do laczenia z innymi nutami, polecam takie polaczenia i eksperymentowanie z pozornie jednoznacznymi zapachami

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Ode a L`Amour Passionnement, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Ode a L`Amour Passionnement, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ode a L`Amour Passionnement marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ode a L`Amour Passionnement marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Prada Infusion d'Iris Serge Lutens Ambre Sultan Chanel Allure Sensuelle Bvlgari Black Yves Rocher Ode à l'amour Yves Rocher Yria Hermes Elixir des Merveilles Serge Lutens Fille en Aiguilles Kenzo Air Guerlain Shalimar Parfum Initial Annayake Miyako Givenchy Hot Couture Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Givenchy Pi Serge Lutens Feminite du Bois Yves Rocher Shafali Fleur Rare Bvlgari BLV Notte Pour Femme Calvin Klein Obsession Night Woman Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum L`Occitane en Provence The Vert a la Menthe (Green Tea with Mint)