Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Nuit d`Orchidee Yves Rocher dla kobiet

Nuit d`Orchidee Yves Rocher dla kobiet

Nuit d`Orchidee marki Yves Rocher to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nuit d`Orchidee został wydany w 1990 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak orchidea.

Orchidea

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nuit d`Orchidee by Yves Rocher.

Nuit d`Orchidee Recenzje Perfum

MrGwyn
MrGwyn

Monosylabiczny vintage. Jedna wiodąca nuta zmieniająca się nieco przez czas swojego życia.
Tuż po aplikacji pojawia się mocna, ciemna (bordowa) orchidea z migdałowym pazurkiem. Stopniowo pojawia się piżmo, róża, lotos oraz coś jakby kokos i mleczny heliotrop. Układa się to w bardzo słodki i kremowy wydźwięk. Takie pomieszanie słodkiego kremu, wosku i mydła. Imaginuje mi się w tym miejscu bordowy kwiat cymbidium, którego woń jest jednak inna niż ta w ND'O. Już zwykłemu Orchidee bliżej do tego kwiatu. Jednakże wersja Nuit przypomina nieco protoplastę.
Wracając: Po czasie następuje odświeżenie kompozycji i pojawienie się specyficznego mydlanego białego piżma oraz nutki nostrzykowej kumaryny. Ja też potwierdzam, że mimo ich gęstości nie są męczące. Podobają mi się bardziej niż zwykłe Orchidee.

vertigo
vertigo

Nuit d'Orchidee powstało chyba w tym samym roku co Orchidee.
Te perfumy rzeczywiście kojarzą się z nocą - letnią, parną i wypełnioną aromatami świata, odczuwanymi mocniej przez panujące ciemności.
Piękne, odurzające kwiaty w stylu vintage. Głęboki, kremowy, gładki zapach.
W jakiś zadziwiający sposób, przy całej swojej intensywności, nie jest jednak przytłaczający.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Nuit d`Orchidee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Nuit d`Orchidee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nuit d`Orchidee marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nuit d`Orchidee marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain L'Heure Bleue Michal Szulc Sale Perfume 01 Oriflame M by Marcel Marongiu Dita Von Teese Rouge M. Micallef Patchouli Christian Dior Poison Chanel Bois des Iles Revlon Ciara Prada Infusion d'Iris Eau de Parfum Absolue Reminiscence Patchouli Cacharel Eden Donna Karan Black Cashmere Oscar de la Renta Esprit d’Oscar Byredo La Tulipe Clinique Aromatics Elixir Etro Dianthus Givenchy Organza Indecence Kenzo Kenzo Jungle le Tigre John Galliano John Galliano Yves Saint Laurent Nu