Marki » T-Z » orientalno - waniliowe « Grupy

Noix de Coco de Malaisie Yves Rocher dla kobiet

kokosowy
tropikalny
mleczny

Noix de Coco de Malaisie marki Yves Rocher to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Noix de Coco de Malaisie został wydany w 2000 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kokos.

Kokos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Noix de Coco de Malaisie by Yves Rocher.

Noix de Coco
Noix de Coco
Cap Nature Noix de Coco

Noix de Coco de Malaisie Recenzje Perfum

nellysa
nellysa

Czysty kokos. Zapach czasami przyjemny, częściej jednak duszący, nużący i mdły. Z początku (pierwsze 15-20 aplikacji) bardzo miło się go nosi, mimo iż jest bardzo płaski. Z każdą jednak kolejną dawką zaczyna mdlić coraz bardziej. Mimo, iż bardzo lubię kokosy, ten zapach do mojej garderoby zapachowej już nie wróci.

sugarfairy
sugarfairy

Chyba już wszystko zostało powiedziane, ale dołożę i ja swoje 3 grosze, bo skrajne te opinie.
Kokosa uwielbiam w każdej postaci, więc nie mogłam sobie odmówić sprawienia zapachu, który byłby jego czystym odwzorowaniem, zwłaszcza, że z przykrością i zawodem odrzuciłam już wiele kompozycji w których był jednym ze składników. A to przysłonięty przez inne nuty, a to sztuczny jak choinka do auta...
Noix de Coco wydał mi się idealnym wyborem na ciepły dzień i do białej sukienki. Miałam rację. Nie czuję tu żadnej "sztucznej", "plastikowej" nuty. Skojarzył mi się z mleczkiem kokosowym. Kiedyś byłam przekonana, że takie mleko jest słodkie. Jakże gorzko się rozczarowałam. :) W tym przypadku nie nastawiałam się na żadną słodycz i przynajmniej nie było zawodu. Owszem, trochę słodyczy jest, też wyczuwam coś na kształt delikatniej, waniliowej nuty. Ale jest bardzo naturalnie, myślę, że YR odwzorowanie zapachu kokosa leżącego sobie na jakiejś piaszczystej plaży wyszło całkiem nieźle.
Faktycznie, trwałość i projekcja nie powalają, ale też nie tego po Coco oczekiwałam. Przynajmniej dzięki temu nie męczy w ciepły dzień. Jako, że nie przepadam za cytrusowymi, wodnymi i świeżymi zapachami, jestem pewna, że to będzie mój wybór na wiele letnich dni.

Urwisek
Urwisek

Mój pierwszy zapach z Yves Rocher. Na początku uwielbiałam go. Sama nie wiem na jaką porę go ubrać. W lato za słodki, nieco sztuczny niczym zapach samochodowy. Zimą ginie w tłumie.
W połowie 100ml zaczął mnie męczyć i nudzić, poszedł w świat bez żalu.

Niestety nie jest to naturalnie odwzorowwanie kokosa.Nie ma w nim ani grama słodyczy, tylko sztuczność i plastik :(

blacksmokey
blacksmokey

Szczególny zapach, od którego nie ma co wymagać, że się rozwinie, albo pokaże coś innego. To czysty kokos i nic więcej w tym zapachu nie ma. Ale dla fanów woni kokosowej - będzie idealny.

Ja kupiłam go rok temu w wakacje. Poużywałam troszkę i mi spowszedniał, ponieważ upalne lato nie do końca współgrało ze słodyczą i ciepłem tego zapachu. Odkryłam go na nowo jesienią i zimą, wtedy ponownie się w nim zakochałam.

Ale to w dalszym ciągu czysty kokos. :)

liselotta
liselotta

Bawią mnie komentarze a propos tej wody, że "jednostajny", "linearny", "w ogóle się nie rozwija!".
Wszystko to prawda, ale woda nazywa się "Kokos. Tyle. Kokos. I tylko kokosem jest, nie udaje niczego innego. To tak jakby kupić sok pomarańczowy i narzekać, że "smakuje samą pomarańczą! Nic a nic nie ma w nim z mango!"

Tyle dygresji. Dla mnie kokos od YR to kokos idealny, na zimę i na lato, idealnie otulający lub orzeźwiający w zależności od okazji i pogody, wspaniały towarzysz, podnoszący na duchu i osładzający nieprzyjemne dni. Butelka jest prosta, a płyn w smakowitym kolorze i konsystencji.
Jest to kokos, jest to miłość :)

chjena
chjena

Kokos co się zowie - odpowiednio suchy, wręcz pylisty, niezbyt słodki, mam czasem wrażenie, że wersja Yves Rocher jest bardziej wytrawna niż mleczko kokosowe wąchane prosto z puszki. Ciepło-zimny, idealnie otulający w zimowe poranki, jak i pasujący do krajobrazu z palmami, wspaniale uzupełniając tropikalne wakacje.

Mimo, że początkowo mnie nie zachwycił, czasem po niego sięgam w ramach "nie wiem czym dzisiaj pachnieć". O dziwo, zwraca na siebie uwagę w pozytywnym tego słowa znaczeniu. W sumie nic dziwnego, rzadko kiedy mamy okazję poczuć tak idealnie odwzorowany naturalny zapach w zwykłej wodzie toaletowej.

Rozczula mnie wręcz kolor płynu w buteleczce - mleczny i mętny, jak woda wyciekająca z rozłupanego przez chwilą orzecha kokosowego. Ach, nic, tylko na hamak i się rozleniwić...

Ze skóry schodzi już po 2 godzinach, ale ubrań i włosów trzyma się znacznie dłużej.

Myślę, że jest to dobry towarzysz wakacji, czy to tych letnich, czy zimowych.

plazna
plazna

Noix de Coco kupiłam sobie w czerwcu, bo chciałam na lato coś typu owocowa/kwiatowa mgiełka do ciała. W efekcie padło na wodę toaletową Yves Rocher. Jestem ogromną fanką kokosów, więc ten zapach oczywiście pokochałam...ale tylko w buteleczce. Na skórze zapach stawał się kokosowo-podobnym-czymś, robił się ciężki, duszący i zaczął mnie męczyć. Już od dawna go nie używam, ale ostatnio lubię po prostu otwierać buteleczkę i go wąchać, ponieważ sam zapach jest prześliczny, a przy okazji wracają wspomnienia z lata :)

fabiolkaa
fabiolkaa

Przeczytałam wszystkie poniższe recenzje i muszę przyznać, że trudno polemizować z większością zarzutów względem Noixe de Coco. Wszystko to prawda -jest on jednostajny, płaski, nieodkrywczy, butelka nijaka,itd itp. Ale... wydaje mi się, że taki właśnie był zamysł marki Yves Rocher,by stworzyć produkt, broniący się swą treścią, która zdecydowanie góruje tutaj nad formą. Ich kokos jest prosty, niezmącony dodatkami, idealnie odzwierciedlający naturę...najpięknieszy. Ehhh :P tylko prawdziwy 'kokosomaniak' zrozumie jak fenomenalna jest ta woda.

Prawdą jest też, że doskonale pełni rolę"bazy" pod inne perfumy...U mnie razem z Kenzo Amour tworzą piękny zimowy duet.

Adrianna
Adrianna

Słodki - oj tak, może monotonny,ale lekki i kuszący zarazem.Czuje się w nim taką kokosową kremowość-ja to uwielbiam. W mojej skrzyneczce z perfumami mam go zawsze. Świetnie nadaje się do łączenie i miksowania z innymi perfumami. Trwałość bardzo dobra, choć nie spodziewajmy się po nim jakiejś wybitnej projekcji. Zapach z ogonem - zdecydowanie tak. GORĄCO polecaM!

majka79
majka79

Noix de coco pachnie słodkim kokosem i trochę waniliowo, początkowo nie byłam przekonana, ale w tym roku zatęskniłam do zapachu i kupiłam kolejną 20 ml butelkę. Jest fajny dość mocny, słodki, wspaniale rozgrzewa i otula zimą, przypomina o wakacjach.

TheImaginaryGirl
TheImaginaryGirl

Noix de Coco dostałam kiedyś gratis przy okazji zakupów w Yves Rocher. Sama pewnie bym go nigdy nie kupiła, bo zapach kokosa mnie zawsze skutecznie odstraszał. Jednak od niedawna zaczęłam go doceniać, być może właśnie za sprawą tej wody.
Jak już ktoś słusznie zauważył, kokos w tym wydaniu rzeczywiście jest raczej jednostajny. Nie zmienia się, nie rozwija. Jest oczywiście słodki, dość naturalny, nieco waniliowy i, jak na serię Les Plaisirs Nature, całkiem trwały. Mieści się w dużej, stumililitrowej butelce (chociaż wiem, że można kupić również mniejszą wersję), a sama ciecz jest koloru… kokosowego. Lubię go od czasu do czasu użyć, bo mimo swojej prostoty jest zapachem ciepłym i przyjemnym. Nie wiem, czy zniosłabym go latem, ale zimą spisuje się nieźle. Powinien się spodobać fankom tego owocu. Tym bardziej, że cena nie jest wygórowana.

siemka2
siemka2

Uwielbiam kokos, ale nie koniecznie w perfumach. Tutaj ten zapach nie męczy. Jest fajny, słodki, lekki. Prawdziwy kokos. I sam kokos. Jak ktoś lubi kokos, to polecam.

go_go_yubari
go_go_yubari

Duszny, zatęchły, odrobinę syntetyczny kokos. W czasie upałów potrafi zmęczyć nosiciela, na zimę się nie nadaje, bo mocą nie grzeszy. Ma w sobie jednak tę kuszącą słodycz, znaną także z Nature Millenaire, taka zatęchła wanilia, która nie pozwala mi się z Noix de Coco rozstać.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Noix de Coco de Malaisie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Noix de Coco de Malaisie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Noix de Coco de Malaisie marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Noix de Coco de Malaisie marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Kenzo Amour Versace Crystal Noir Britney Spears Fantasy Escada Escada Magnetism Hermes Eau des Merveilles Hugo Boss Deep Red Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Cacharel Noa Giorgio Armani Armani Code for Women Lolita Lempicka Lolita Lempicka Christian Dior Dior Addict Britney Spears Midnight Fantasy Thierry Mugler Alien Essence Absolue Halle Berry Halle Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Rihanna Reb'l Fleur Hermes L’Ambre des Merveilles Christian Dior Dolce Vita Thierry Mugler Innocent Lancome Hypnose