Marki » T-Z » kwiatowo - zielone « Grupy

Neonatura Elevate Yves Rocher dla kobiet

Neonatura Elevate Yves Rocher dla kobiet

kwaśny
Neonatura Elevate Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia

Neonatura Elevate marki Yves Rocher to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Neonatura Elevate został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są rabarbar i mandarynka; nutami serca są hiacynt i narcyz; nutami bazy są paczula i wetyweria.

Rabarbar Mandarynka

Hiacynt Narcyz

Paczula Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Neonatura Elevate by Yves Rocher.

Neonatura Elevate Recenzje Perfum

ginura
ginura

Przepiekny, moim skromnym zdaniem, zapach na lato. W połączeniu z mleczkiem do ciała z tej samej linii bardzo trwały.
Niestety wycofany z produkcji, ale na szczęście mam jeszcze jedną flaszeczkę z ostatniej serii w zapasie :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Neonatura Elevate, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Neonatura Elevate, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Neonatura Elevate marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Neonatura Elevate marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Neblina Yves Rocher Naturelle Yves Rocher Neonatura Cocoon Yves Rocher Fraicheur Vegetale Bambou Yves Rocher Ode au Reve Yves Rocher Fraicheur Vegetale Verveine Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Lolita Lempicka Si Lolita Avon Pink Suede Tesori d`Oriente Marrakech Ambra e Zafferano L`Occitane en Provence Ambre Christian Lacroix Tumulte pour Homme Yves Rocher Hoggar Yves Rocher Ambre Noir Yves Rocher Fraicheur Vegetale Cedre Bleu Moschino Couture! Rihanna Rogue Gres Cabotine Cacharel Liberte Prada Prada (Amber)