Marki » T-Z » drzewno - przyprawowe « Grupy

Nature Millenaire pour Homme Yves Rocher dla mężczyzn

Nature Millenaire pour Homme Yves Rocher dla mężczyzn

dymny
cynamonowy

Nature Millenaire pour Homme marki Yves Rocher to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nature Millenaire pour Homme został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christophe Raynaud. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, cynamon, kolendra, benzoes, kadzidło, cedr, bergamotka, kardamon i mirra.

Pomarańcza Cynamon Kolendra Benzoes Kadzidło Cedr Bergamotka Kardamon Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nature Millenaire pour Homme by Yves Rocher.

Nature Millenaire pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Nature Millenaire pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Nature Millenaire pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nature Millenaire pour Homme marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nature Millenaire pour Homme marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan Black Cashmere Fendi Fendi Theorema Lubin Idole Eau de Parfum Molinard Habanita Caron Parfum Sacre Chanel Chanel N°5 Christian Dior Dolce Vita Cacharel LouLou Bvlgari Black Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Lubin Idole Dita Von Teese Erotique Satellite Padparadscha Yves Rocher Neonatura Cocoon L`Artisan Parfumeur Dzing! Cartier Must de Cartier Diptyque Tam Dao Parfum d`Empire Ambre Russe Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Yves Rocher Nature Millenaire