Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

Nature Millenaire Yves Rocher dla kobiet

Nature Millenaire Yves Rocher dla kobiet

Nature Millenaire Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia

Nature Millenaire marki Yves Rocher to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Nature Millenaire został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Cresp. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, cedr virginia, nuty drzewne, wetyweria, benzoes, francuskie labdanum i piżmo.

Irys Cedr Virginia Nuty drzewne Wetyweria Benzoes Francuskie labdanum Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nature Millenaire by Yves Rocher.

Shea
Ambre Muscadin

Nature Millenaire Recenzje Perfum

Arsenicum
Arsenicum

Neonatury mi żal, jednak ten zapach absolutnie mnie nie kupił.
Te perfumy kojarzą mi się tylko z jedną osobistością – Panem Mirkiem, handlującym samochodami. :D
Natura Millenaire pachnie jak wnętrze Volkswagena Passata b5 1,9 TDI z 2000 roku. Syntetyczna wanilia zmieszana z zapachem "New Car" i wypranej tapicerki. Cóż więcej mogę dodać? Warto mieć ten zapach w swoim samochodzie, by go nieco odświeżyć po "dymku". Jest tu mnóstwo drzewnej wanilii i dziwnego cedru. Mój brat kupił sobie cedrową zawieszkę na mole - 40% Neonatury to właśnie ten zapach. Do tego solidny buch zza drzwi Passacika, którego wnętrze jest obwieszone choineczkami zapachowymi.
Trochę zawiedziony jestem.
Solidne parametry! Sześć godzin trwałości przy bardzo dobrej projekcji (przez trzy godziny).
Gdybym miał sprzedać ich flakon i ktoś spytałby, dlaczego taki mały ubytek, to bez dwóch zdań odpowiedziałbym w stylu Pana Mirka: "Pani kochana, żoneczka tylko w niedzielę do kościoła się psiukała!". :D

MrGwyn
MrGwyn

Z mojej strony brak większych zachwytów. Myślałem, że będzie to coś bardziej imponującego. Są to zdecydowanie perfumy takie, które bronią się prostotą i nieprzekombinowaną urodą, która jednak mnie nie przekonała, ze względu na to, że nie jest to moja ulubiona grupa zapachowa. Orientu ja sam nie czuję, zgadzam się jednakże na drzewny gourmand. Wszystkie nutki współgrają ze sobą. Zapach jest mocno słodki, duszny. W suche drewno wtarta jest słodycz orzechowego kremu. Tonka, benzoes i piżmo dają z siebie wszystko. Drewno, które jest suche i pyliste, wraz ze słodyczą lekko drapie w gardle. Na początku jest też mącznie (podejrzewam irysa) i nieco słono. Czuć też ciut mchu dębowego i cedr o ołówkowo-miętowym zabarwieniu.
Słodycz zawarta w Nature Millenaire jest dość unikalna. Godzi z sobą dwa wcześniej poznane przeze mnie wątki, mianowicie jest tu skórzano-cukrowa słodycz z Traversee du Bosphore, której unikatowa i lekko mleczna nutka jest dla mnie bardzo dobrze wyczuwalna. Poza tym orzechowa masa przewijająca się w tle z ogromną słodyczą kojarzy mi się z Satine Lalique'a, gdzie imho jest królestwo orzechów, mimo, że jest tam głównie tonka. Być może to przypomina tu niektórym masło shea. Ja ubolewam, że nie ma go tutaj sensu stricto, wtedy bym je kochał. Ale to może dobrze, skoro są tak trudno dostępne.
Irys, labdanum, wetiwer; one na pewno są, ale nie grają głównej roli. Irys zaznaczono jednak najwyraźniej z nich wszystkich.
Po czasie mam ciekawe złudzenie. Zupełnie jak gdyby w NM znajdował się dodatek białych kwiatów, bo właśnie taką mleczną, mydlaną nieco białokwiatowość wyczuwam, gdy zapach zbliża się ostatecznie do bazy.
Jak dla mnie jest to nieskomplikowana przyjemność, taki mały słodycz, który smakuje, ale nie jakoś wykwintnie, tylko zwyczajnie dobrze.

Izabela
Izabela

Muszę przyznać, że z tymi perfumami spotkałam się po raz pierwszy dopiero teraz, 14 lat po ich debiucie i w momencie, gdy już ich nie ma na rynku.
Szkoda, bo to bardzo przyjemne perfumy.
Są pełne słodkich, drzewnych nut. To drewno osłodzone benzoesem. Bardzo charakterystyczne i intrygujące.
Gdzieniegdzie wychyla irys, dodając zapachowi pudrowej miękkości.
Dołączam się do głosów żalu za tym zapachem.

Karina505
Karina505

To byly moje pierwsze drzewne perfumy. Kupilam w ciemno w sprzedazy wysylkowej jak tylko weszly na rynek i zakochalam sie w nich od razu! Mocny drzewny zapach, kolo ktorego nie dalo sie przejsc obojetnie. Piekne i trwale. Zapach byl wszedzie... Na skorze, ubraniach, w szafie... Ja lubie zmieniac perfumy, nie przywiazuje sie konkretnych zapachow, ale jest do jeden z kilku, ktore zapadly mi w pamieci. Zupelnie nie rozumiem dlaczego takie zapachy wycofuje sie ze sprzedazy...
R.I.P.
A moze jeszcze kiedys??

amanda
amanda

Piękna lekko wytrawna drzewność z niewielką ostrością wetywerii i puderkowatym irysem.
Cedr z każdą chwilą mocniej zaczyna istnieć na skórze z ciepłymi żywicznymi labdanum i troszkę gorzkawym benzoesem.
Na ostatku zostaje ciepła drzewność.
Wszystko razem tworzy zgraną idealną całość rozpływającą się ciepłem, tworzącą delikatną bardzo przytulną aurę wokół osoby noszącej je .
Ale niestety coraz mniej można je nosić.
Nie potrafię zrozumieć dlaczego zapachy cieszące się sporym powodzeniem, wyróżniające się na tle innych , są wycofywane a dajmy na to ich cytrusowe herbatki stoją nadal jak zaklęte na półkach sklepowych.
Przypuszczam iż herbatki cieszą się sporym powodzeniem kobiet nie mających specjalnych wymagań perfumeryjnych ,chcących po prostu ładnie i świeżo pachnieć, ale nie wierzę by Nature M.czy Neonatura Cocoon nie miały sporego grona swoich wielbicielek.

monika690
monika690

Wspaniały zapach! Mocno drzewny, orientalny, korzenny. To było coś! Zużyłam 2 buteleczki, co rzadko się zdarza. Szkoda, że go nie ma.

edyta13185
edyta13185

mineło tyle lat,odkąd go wycofali a ja nadal szukam odpowiednika.Zakupiłam na allegro 5 ml i czasem niuchnę dla poprawy nastroju,jak ktoś okreslił traktuję je jak płynne złoto,zapach ciepły,otulający w jesienne chłodne dni,inteligentnie rozwijał się,otoczenie nigdy nie przeszło obojętnie,pytano co to za zapach,jaki piekny,a balsam do ciała niesamowity,pościel po wypraniu pachniała przez tydzień,już nigdy nie pokochocham innego zapachu tak jak nature millenaire

Ola78
Ola78

Cudowny,dlaczego go nie ma???

zanzibar37
zanzibar37

To był mój ś.p HIT! (przed Habanitą)
Kochałam,używałam codziennie przez kilka lat.Idealny balns między słodyczą i goryczką.Wyraźnie wyczuwalne labdanum,wetiwer i irys,ogon z lekkim zawiewem miodowym,słodkim ale nie duszącym.W czasie upałów były takie lekko waniliowe,z irysowym zawijaskiem (nie wiem, jak to opisać),w czasie wilgotnej pogody bardziej drzewne.Właśnie to mnie urzekało najbardziej-że są zapachem pracującym,nie monotonnym.Że zaskakiwały dostosowaniem się do pogody i że potrafiły wybić na skórze najbardziej pożądane w danej aurze nuty.
Niestety,nie do zdobycia.Pierwszy zapach,po którym naprawdę rozpaczałam,gdy zakończyli produkcję.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Nature Millenaire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Nature Millenaire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nature Millenaire marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nature Millenaire marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dolce Vita Estée Lauder Sensuous Molinard Habanita Yves Rocher Neonatura Cocoon Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Ginestet Botrytis Christian Dior Dune Guerlain Samsara Eau de Parfum Givenchy Organza Indecence Christian Dior Poison Yves Rocher Voile d'Ambre Thierry Mugler Alien Shiseido Feminite du Bois Diptyque Tam Dao Donna Karan Black Cashmere Kenzo Kenzo Amour Yves Saint Laurent Opium Cacharel LouLou Cartier Le Baiser Du Dragon Christian Dior Dior Addict