Marki » T-Z » « Grupy

Mure Sauvage Yves Rocher dla kobiet

Mure Sauvage Yves Rocher dla kobiet

kwaśny

Mure Sauvage marki Yves Rocher to perfumy dla kobiet. Mure Sauvage został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jeżyna.

Jeżyna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mure Sauvage by Yves Rocher.

Amethyst

Mure Sauvage Recenzje Perfum

Ann
Ann

Ojej, jak uroczo, jak słodko! Bo Jeżyna od Yves Rocher nie jest tą cierpkawą, diabelsko czarną, niepokorną jeżyną z krzaka, a ugłaskaną landrynką jeżynową o nazwie "Mini". To nie jest żadne dzieło sztuki. Nie ten kaliber! Mure Sauvage to lekka woda o zapachu właśnie tej landrynki znanej mi z dzieciństwa. Nietrwała i o niewielkiej projekcji. Sam zapach jest miły, lecz osobiście wzmocniłabym i odciążyłabym go od nadmiaru cukru. Flakonu nie oceniam, typowy dla serii, prosty.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Mure Sauvage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Mure Sauvage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mure Sauvage marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mure Sauvage marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Britney Spears Fantasy Yves Rocher Lilas Mauve Yves Rocher Monoi Eau des Vahines Dolce&Gabbana D&G Light Blue Yves Saint Laurent Baby Doll Halle Berry Halle Givenchy Hot Couture Kenzo Kenzo Amour Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Christian Dior Midnight Poison Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Yves Saint Laurent Black Opium Britney Spears Believe Rihanna Nude Lolita Lempicka Fleur Defendue Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Nina Ricci Ricci Ricci Yves Rocher Naturelle Viktor&Rolf Flowerbomb Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune