Marki » T-Z » « Grupy

Mure Sauvage Yves Rocher dla kobiet

Mure Sauvage Yves Rocher dla kobiet

kwaśny

Mure Sauvage marki Yves Rocher to perfumy dla kobiet. Mure Sauvage został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jeżyna.

Jeżyna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mure Sauvage by Yves Rocher.

Amethyst

Mure Sauvage Recenzje Perfum

Ann
Ann

Mure Sauvage pachnie dokładnie tak, jak malutka landrynka jeżynowa "Mini", które namiętnie jadłam jako przedszkolak.
Na początku czuję dość mocną nutę alkoholu, ta jeżynka wyjątkowo mocno daje po nosie. Jest trochę męskawo, a jednocześnie bardzo słodko (nie jest to słodycz owoców, mamy do czynienia z cukierniczką wypełnioną śnieżnobiałym cukrem).
Jest to bardziej nietrwała mgiełka do ciała niż pełnoprawne perfumy, sprawdzi się też jako room spray. Szkoda, bo lśniąca, smoliście czarna jeżyna to owoc z dużym potencjałem.
Flakonu nie oceniam, typowy dla serii, mój egzemplarz ma bardzo nierówne szkło od wewnątrz, co widać pod światłem.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Mure Sauvage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Mure Sauvage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mure Sauvage marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mure Sauvage marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Britney Spears Fantasy Yves Rocher Monoi Eau des Vahines Dolce&Gabbana D&G Light Blue Yves Saint Laurent Baby Doll Givenchy Hot Couture Kenzo Kenzo Amour Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Christian Dior Midnight Poison Yves Saint Laurent Manifesto Yves Rocher Lilas Mauve Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Britney Spears Believe Yves Saint Laurent Black Opium Lolita Lempicka Fleur Defendue Nina Ricci Ricci Ricci Yves Rocher Naturelle Viktor&Rolf Flowerbomb Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Escada Escada Magnetism