Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Moment de Bonheur L`Eau Yves Rocher dla kobiet

Moment de Bonheur L`Eau Yves Rocher dla kobiet

Moment de Bonheur L`Eau Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Moment de Bonheur L`Eau Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Moment de Bonheur L`Eau Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia

Moment de Bonheur L`Eau marki Yves Rocher to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Moment de Bonheur L`Eau został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annick Menardo. Nutę głowy stanowi jabłko; nutą serca jest róża; nutą bazy jest cedr virginia.

Jabłko

Róża

Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Moment de Bonheur L`Eau by Yves Rocher.

Un Jardin Sur Le Toit

Moment de Bonheur L`Eau Recenzje Perfum

malwusia
malwusia

"Chwila szczęścia" - "woda".
W zasadzie nazwa tych perfum mogłaby wystarczyć za recenzję ;)

Jedyny plus, jak w przypadku większości perfum tej firmy - akordy są naturalne.
Jabłko jest świeże, zielone, nie przerysowane, różyczka to powiew letniego wiatru z różanego ogrodu, a cedr ...hmm... gdzieś mi umknął.

To nie perfumy, ale mgiełka, jak akwarelowa impresja na temat letniego poranka. Zdjęcia reklamowe doskonale odzwierciedlają ten zapach.

Aria
Aria

Zielone owoce, które pachną tylko przez chwilę. Zdecydowanie na upał i na poranek. Drewna w tej wodzie toaletowej nie czuję, róży właściwie też nie. Wszystko urywa się na pierwszej nucie, a po godzinie znika. Nie mam pretensji, że zapach trwa tak krótko, bo już po południu można spokojnie użyć innych perfum, nic ich nie zakłóci ;-) Lubię różaną wersję wody perfumowanej MdB, tą zieloną jestem nieco zawiedziona, ale kupiłam ją w tak promocyjnej cenie, że zużyję bez bólu. Zakupu jednak na pewno nie powtórzę.

darkmormokyle
darkmormokyle

Jest to zapach na gorące i letnie dni, taki do torebki, odświeżenia się. Trzyma się bardzo krótko, jest bliskoskorny i płaski. Wyczuwam w nim jedynie soczyste jabłko, takie świeże i kwaśne, jakby zerwane prosto z drzewa zaraz po deszczu. Mam, zużyje i nie wrócę do niego.

gardenia
gardenia

A mnie zawsze dziwi, że innych dziwi, że można chcieć pachnieć czymś innym, niż my chcemy pachnieć ;D

Beata Maria
Beata Maria

Bardzo kiepsko wypada trwałość i projekcja. Zdecydowanie na gorące, letnie dni. Woda w której przepłukano jabłka. Aby nie było jednak tak jednostronnie mogę dodać, że być może zrobiono to o poranku, bowiem gdzieś mam skojarzenie z rosą, pierwszymi promieniami słońca i ogrodem który roztacza swój urok ale w pewnej odległości, głęboko z tyłu. Na mnie ta kompozycja nie robi specjalnego wrażenia, nawet nie wiem czy zaliczyć do lubię czy nie lubię. Sytuacja patowa.Jednak sama sobie na toaletkę nie kupię. Natomiast wielbiciele świeżych, jabłkowych propozycji mogą być zadowoleni.

Koko55
Koko55

Jak dla mnie jest to kompot jabłkowy z dodatkiem płatków róży. Kompot wypity i została tylko róża, róża, róża .......

mruczanka
mruczanka

Zapach dość nijaki. Mimo wyraźnie wyczuwalnego jabłka nie jest to zapach zbyt świeży. Butelka sugeruje orzeźwiające odczucia, ale takich mi tu zdecydowanie brak. Nie jest też apetyczny. W zasadzie nudny, niczym się nie wyróżniający. Zgadzam sie z opinią, że najwięcej na rynek wchodzi mieszanek owocowo-kwiatowych bo podobno najlepiej się sprzedają. Trwałość kiepska.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Moment de Bonheur L`Eau, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Moment de Bonheur L`Eau, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Moment de Bonheur L`Eau marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Moment de Bonheur L`Eau marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Moment de Bonheur Yves Rocher Cerisier en Fleurs Cacharel Eden Yves Rocher Naturelle Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Prada Prada Candy L'Eau Yves Rocher So Elixir Bois Sensuel Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Yves Rocher Rose Oud Yves Rocher Naturelle Osmanthus Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Yves Rocher Fraicheur Vegetale Verveine Lolita Lempicka Fleur Defendue Guerlain Idylle Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Giorgio Armani Armani Code for Women Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Yves Rocher Agrumes en Fleurs Christian Dior Dolce Vita