Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Moment de Bonheur L`Eau Yves Rocher dla kobiet

Moment de Bonheur L`Eau Yves Rocher dla kobiet

Moment de Bonheur L`Eau Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Moment de Bonheur L`Eau Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Moment de Bonheur L`Eau Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia

Moment de Bonheur L`Eau marki Yves Rocher to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Moment de Bonheur L`Eau został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annick Menardo. Nutę głowy stanowi jabłko; nutą serca jest róża; nutą bazy jest cedr virginia.

Jabłko

Róża

Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Moment de Bonheur L`Eau by Yves Rocher.

Un Jardin Sur Le Toit

Moment de Bonheur L`Eau Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

A mnie zawsze dziwi, że innych dziwi, że można chcieć pachnieć czymś innym, niż my chcemy pachnieć ;D

Beata Maria
Beata Maria

Bardzo kiepsko wypada trwałość i projekcja. Zdecydowanie na gorące, letnie dni. Woda w której przepłukano jabłka. Aby nie było jednak tak jednostronnie mogę dodać, że być może zrobiono to o poranku, bowiem gdzieś mam skojarzenie z rosą, pierwszymi promieniami słońca i ogrodem który roztacza swój urok ale w pewnej odległości, głęboko z tyłu. Na mnie ta kompozycja nie robi specjalnego wrażenia, nawet nie wiem czy zaliczyć do lubię czy nie lubię. Sytuacja patowa.Jednak sama sobie na toaletkę nie kupię. Natomiast wielbiciele świeżych, jabłkowych propozycji mogą być zadowoleni.

Koko55
Koko55

Jak dla mnie jest to kompot jabłkowy z dodatkiem płatków róży. Kompot wypity i została tylko róża, róża, róża .......

mruczanka
mruczanka

Zapach dość nijaki. Mimo wyraźnie wyczuwalnego jabłka nie jest to zapach zbyt świeży. Butelka sugeruje orzeźwiające odczucia, ale takich mi tu zdecydowanie brak. Nie jest też apetyczny. W zasadzie nudny, niczym się nie wyróżniający. Zgadzam sie z opinią, że najwięcej na rynek wchodzi mieszanek owocowo-kwiatowych bo podobno najlepiej się sprzedają. Trwałość kiepska.

Moment de Bonheur L`Eau by Yves Rocher 3.21 out of 5 based on 30 ratings and 4 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Moment de Bonheur L`Eau, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Moment de Bonheur L`Eau, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Moment de Bonheur L`Eau marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Moment de Bonheur L`Eau marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Moment de Bonheur Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Yves Rocher Cerisier en Fleurs Prada Prada Candy L'Eau Yves Rocher Naturelle Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Yves Rocher So Elixir Lolita Lempicka Fleur Defendue Yves Rocher Lilas Mauve Yves Rocher Agrumes en Fleurs Yves Rocher Fraicheur Vegetale Verveine Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Cacharel Eden Christian Dior Dolce Vita Viktor&Rolf Spicebomb Givenchy Pi Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Yves Rocher Naturelle Osmanthus Lolita Lempicka Si Lolita Halle Berry Exotic Jasmine