Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

morski
żółtych kwiatów
wodny
Ming Shu Fleur de l'Aube Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia

Ming Shu Fleur de l'Aube marki Yves Rocher to kwiatowe perfumy dla kobiet. Ming Shu Fleur de l'Aube został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są pieprz i nuty morskie; nutami serca są lilia wodna i ylang-ylang; nutami bazy są drzewo sandałowe i wanilia.

Pieprz Nuty morskie

Lilia wodna Ylang-ylang

Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ming Shu Fleur de l'Aube by Yves Rocher.

Ming Shu Fleur de l'Aube Recenzje Perfum

gingerjane
gingerjane

Jedne z najlepszych! Od pierwszego "niuchnięcia" jestem w nich zakochana - z wzajemnością! Pachną na mnie jak egzotyczna przygoda, tropikalny deszcz. Słodko-orzeźwiające, nie mają nic wspólnego ze świeżymi zapachami, jakie znam.
Troszkę pomarudzę przy trwałości... Niestety, długo na skórze się nie trzymają, nie pomaga nawet domowej roboty balsam do ciała o zapachu Ming Shu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Ming Shu Fleur de l'Aube, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Ming Shu Fleur de l'Aube, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ming Shu Fleur de l'Aube marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ming Shu Fleur de l'Aube marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Givenchy Organza Yves Rocher Pur Desir de Lilas Yves Rocher Moment de Bonheur Chanel Coco Eau de Parfum Donna Karan Black Cashmere Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Chanel Allure Yves Saint Laurent Opium Christian Dior Cruise Collection - Escale a Portofino Yves Rocher Yria Prada L`Eau Ambree Serge Lutens La Fille de Berlin Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Serge Lutens Fleurs d'Oranger Yves Rocher Voile d'Ambre Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Nina Ricci L'Air du Temps Yves Rocher Comme une Evidence