Marki » T-Z » kwiatowo - wodne « Grupy

Ming Shu Yves Rocher dla kobiet

Ming Shu Yves Rocher dla kobiet

wodny
morski

Ming Shu marki Yves Rocher to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są brzoskwinia i nuty morskie; nutami serca są lilia wodna i lotos; nutami bazy są cedr, piżmo, wanilia i drzewo sandałowe.

Brzoskwinia Nuty morskie

Lilia wodna Lotos

Cedr Piżmo Wanilia Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ming Shu by Yves Rocher.

L'eau d'Issey
Shi

Ming Shu Recenzje Perfum

Zombianka
Zombianka

Nie używałam Ming Shu przez całe wieki, a mam go na swojej półce już 5 lat... kilka dni temu postanowiłam odświeżyć jego wspomnienie i zakochałam się w nim na nowo. Jest lekki, przestrzenny ale megakobiecy i bardzo trwały (bazę czuję na skórze jeszcze w 12 godzinie po aplikacji, na ubraniach do 2 dób)- tak go zapamiętałam, ale to za mało żeby go opisać. Nie spotkałam się jeszcze z perfumami, które byłyby do nich podobne, bo Ming Shu jest jedno jedyne :) Były moimi pierwszymi perfumami na studiach i pozostały synonimem oczekiwania- znacie tę atmosferę, kiedy macie PEWNOŚĆ, że niedługo coś się wydarzy, że tyle jest przed nami, że jest się wolnym, radosnym i ma się przyszłość przed sobą. Tak właśnie opisałabym świetlistobłękitny Ming Shu.
Otwarcie to jezioro nenufarów- brakuje tylko Toliboskiego z naręczem białego kwiecia, aby iluzja była pełna. Parująca, a mimo to chłodna woda, przesiąknięta zapachem przybrzeżnej zieleni traw i tataraku, a na jej środku we mgle mrowie białych lilii wodnych. Już na tym etapie zapach jest wyraźnie piżmowy, a lotos podkręca jeszcze dopiero co rozbudzoną kobiecość. Taki obraz mi się nasuwa- syrena się właśnie obudziła i zaczęła poranną toaletę, wpinając w mokre włosy kolejne lilie, ledwo co odebrane tafli jeziora. Później całość stopniowo cichnie, jak uspokajająca się woda, kiedy przeminie nad nią podmuch wiatru- przyniósł na syrenie śniadanie ciepłą wanilię na drewienku, jest miło i przytulnie. W tym zapachu mam znowu 19 lat... :) I wtedy tak było, i teraz także noszę go zarówno na dzień, jak i na wieczór, jest uniwersalny, dodaje szyku i klasy. Może nie każdej przypadnie do gustu, ale na pewno jest wart poznania.

Eleonor
Eleonor

Zapach "blady", delikatne kwiaty z lekkim dodatkiem składników-"ocieplaczy".Przeszkadza mi brzoskwinia, którą czuję a która moim zdaniem tu nie pasuje. Generalnie cały zapach niezbyt mi pasuje - jest nijaki, mało wyczuwalny, mało trwały. Był kilka lat temu mocno popularny wśród miłośniczek zapachów ultra lekkich. Na lato na pewno pasuje, młode panie na pewno bezpiecznie się w nim czują. Dość ładna butelka, dość dobrze skomponowana w stylu z zawartością.

go_go_yubari
go_go_yubari

Okrzykniety tańszą alternatywą Issey Miyake znajduje się w top 5 moich traum zapachowych. Nie lubię wodnistych świeżaków, ozonowych odświeżaczy. Niemniej jednak potrafię docenić na kims w/w L'eau d'Issey, za ich klasę, dopracowanie. Tu tego brak- jest za to męczący, agresywny i co najgorsze- syntetyczny lotos, w który wżera się równie syntetyczna brzoskwinia. Nigdy więcej.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Ming Shu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Ming Shu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ming Shu marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ming Shu marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Slava Zaitsev Maroussia Kenzo Kenzo Amour Christian Dior Poison Hermes Eau des Merveilles Agent Provocateur L'Agent Cacharel LouLou Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Yves Rocher Voile d'Ambre Lanvin Eclat d’Arpège Perfumer`s Workshop Tea Rose Thierry Mugler Alien Essence Absolue Bvlgari Omnia Crystalline Calvin Klein Obsession Estée Lauder Sensuous Noir Serge Lutens Fille en Aiguilles Kenzo Le Monde Est Beau Hermes L’Ambre des Merveilles David & Victoria Beckham Signature for Her Thierry Mugler Womanity Avon Perceive