Marki » T-Z » « Grupy

Kiwi Yves Rocher dla kobiet

Kiwi Yves Rocher dla kobiet

Miałem: 3 Chcę: 2

tropikalny

Kiwi marki Yves Rocher to perfumy dla kobiet. Kiwi został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kiwi.

Kiwi

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kiwi by Yves Rocher.

Kiwi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Kiwi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Kiwi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kiwi marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kiwi marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Yves Rocher Fraise Roger & Gallet Eau de Gingembre Sean John I Am King Pitti Fragranze Perle di Bianca Parfumerie Generale PG17 Tubereuse Couture DSH Perfumes Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) Pacifica Tuscan Blood Orange Essentially Me Trade Wind Gendarme Mojo Bond No 9 Saks En Rose Laurence Dumont Charmes Secrets: Douce Caresse Tom Tailor Liquid Man