Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Ispahan Yves Rocher dla kobiet

Ispahan Yves Rocher dla kobiet

Ispahan marki Yves Rocher to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Ispahan został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka i mandarynka; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang i nuty kwiatowe; nutami bazy są benzoes, fasolka tonka, gałka muszkatołowa i wanilia.

Bergamotka Mandarynka

Jaśmin Ylang-ylang Nuty kwiatowe

Benzoes Fasolka tonka Gałka muszkatołowa Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ispahan by Yves Rocher.

Opium

Ispahan Recenzje Perfum

amanda
amanda

Ciekawy zapach..intensywny z ogonem, nawet nie powiedziałabym, że to Yves Rocher.
Od razu otwierają się zapachem intensywnych przypraw połączonych z ostrą lekko słodkawą żywicznością benzoesu a ylang ylang i jaśmin nadają kolejnego powera do tej mieszanki.
Zapach jest gęsty, dość ostry, lekko słodkawy i aromatyczny. Przypomina mi inny, ale nie potrafię na razie skojarzyć.
Postawienie go w kategori orientalno kwiatowej jest zdecydowanie mylące,odpowiednie miejsce to orient przyprawowy.
Jedyny minus tego interesującego zapachu to brak atomizera, ale można sobie z tym poradzić.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Ispahan, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Ispahan, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ispahan marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ispahan marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Al-Rehab Taif Rance 1795 Rouge Jean-Louis Scherrer Immense Pour Femme Ralph Lauren Lauren Style Paloma Picasso Tentations Parfums Elite Miss Elite Model In Love Gabriela Sabatini Summer Scents of Time Maya Ayala Moriel Moon Breath Pierre Wulff Gilda Michael Michalsky Michalsky for Women David & Victoria Beckham Intimately Yours Women