Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

Hoggar Yves Rocher dla mężczyzn

Hoggar Yves Rocher dla mężczyzn

Hoggar Yves Rocher dla mężczyzn Zdjęcia Hoggar Yves Rocher dla mężczyzn Zdjęcia

Hoggar marki Yves Rocher to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Hoggar został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie-Aude Couture-Bluche. Perfumy zawierają takie składniki, jak fasolka tonka, cytrusy, cedr i bergamotka.

Fasolka tonka Cytrusy Cedr Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hoggar by Yves Rocher.

Hoggar Recenzje Perfum

belor
belor

Bardzo prosty przyjemny, niezobowiązujący casual na każdą okazję. Nie ma się co spodziewać uniesień ale biorąc pod uwage cenę, to co ma robić robi dobrze.

perfumeholic88
perfumeholic88

Ja tu czuję bób tonka zdecydowanie, który nadaje ´´miękkości´´ i lekkiej ´´suchości´´ Jest też słodkawo, ale absolutnie nie ulepnie, bo Hoggar trudno w ogóle nazwać słodziakiem. Zapach męski, zmysłowy, który uwielbiam na mężu i chcę, żeby często je nosił. Na chłodniejsze dni choć projekcja nie jest jakaś ogromna, a trwałość tylko w porządku. Warto poznać.

yhmmma
yhmmma

Zapach zdecydowanie na chłodniejsze dni i specjalne okazje. Otwarcie cytrusowe - jest świeżutko, potem do głosu dochodzi bergamotka, która w połączeniu z bób tonką daje efekt wysłodzenia całości - następnie robi się już coraz bardziej męsko - wchodzi do gry cedr i całość sobie trwa i niesamowicie ładnie pachnie. Zapach jest bardzo zmysłowy, męski i otulający. Kobiety bardzo go lubią. Cóż YR wydało bardzo dobre męskie perfumy w bardzo okazyjnej cenie jak na jakość, którą otrzymujemy. Na mnie trwał 8 h przez pierwsze kilka h ogon się ciągnął za mną, a potem już projektował bliżej ciała.
Jednakże polecam w takiej cenie to na prawdę bardzo dobry zapach !

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Ciepły, zmysłowy i bardzo seksowny zapach. Już od pierwszego niuchnięcia skojarzyłem, że wąchałem juz podobne zapachy- ale nazwy nie przychodzą mi do głowy. Zapach rozpoczyna się cytrusowo, bardzo rześko, ale juz po chwili do głosu dochodzi bergamotka, która sprawia, że zaczyna się robić słodko. W bazie pięknie pachnący cedr w otoczeniu drzewa sandałowego. Po drodze wydaje mi się, że wyczuwam też kawę i chyba imbir. Zapach rzeczywiście może kojarzyć się z rozgrzaną do czerwoności pustynią, odurza powiewem orientu i otula skórę jak ciepły, pustynny wiatr. Trwałość przeciętna, ale za tę cenę nie oczekiwałem cudu.

xentrix
xentrix

Yves Rocher i mozna by sie spodziewać słabego zapachu a tutaj mamy całkiem fajny i przyjemny zapaszek , na chłodne dni jak znalazł - otula w zimne dni całkiem dobrze . Trwałość b.dobra , projekcje oceniam miedzy dobrą a bardzo dobrą. Czego chcieć więcej za niewygórowana cene ? Chyba nie ma sie do czego doczepic ....Plakat reklamowy to pustynne wydmy .Czy tak to pachnie ? a mozna w zimny dzien sie rozmarzyć i taką wizualizację sobie stworzyć i powiem , nie bedzie chyba fałszywa...zimny dzien i rozgrzany pustynny piasek , ciepło otulające nas z każdej strony ...Tak to pachnie..Z upływem czasu woń delikatnieje ale wciąz trwa i trwa...Ciekawa pozycja za niewygórowane pieniądze.Mi sie podoba a do tego ma dobre walory użytkowe. To dobry zapach ale bez fajerwerków

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Hoggar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Hoggar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hoggar marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hoggar marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Ambre Noir Thierry Mugler A*Men Yves Rocher Neonatura Cocoon Givenchy Pi Gucci Gucci pour Homme Viktor&Rolf Spicebomb Oriflame Architect Parfum d`Empire Ambre Russe Serge Lutens Ambre Sultan Calvin Klein Obsession for Men Zirh Ikon Karl Lagerfeld Kapsule Woody ScentStory 24 Gold Yves Rocher Eryo Bvlgari Black Comme des Garcons Black Serge Lutens Jeux de Peau Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Annayake Miyako Thierry Mugler Womanity