Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Fraise Mara des Bois Yves Rocher dla kobiet

Fraise Mara des Bois Yves Rocher dla kobiet

Fraise Mara des Bois Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Fraise Mara des Bois Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia

Fraise Mara des Bois marki Yves Rocher to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Fraise Mara des Bois został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak truskawka.

Truskawka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fraise Mara des Bois by Yves Rocher.

Fraise Mara des Bois Recenzje Perfum

china_doll
china_doll

Nie spodziewajmy się niczego wyrafinowanego. Jest to monotematyczna woda o zapachu truskawek. Nie pachną one zbyt naturalnie. Bardziej mi przypominają oranżadę truskawkową stojącą na stoliku na przesiąkniętym słońcem tarasie w gorący letni dzień. Są takie musujące :).

Aromat nie jest zbyt trwały, ale przy pojemności 100ml można używać ile się chce. Można także zabrac ze sobą do torebki i w podróż, bo buteleczka jest wygodna a korek solidny, nie powinien się sam otworzyć.

Cena ok.40zł za 100ml, bardzo przyjazna.

Te perfumy są radosne i optymistyczne, na lato idealne.

Anruth
Anruth

Są, truskawki? Są. Ale nie są to truskawki zerwane prosto z krzaczka. Bardziej przypominają pucharek pełen truskawek, obficie posypany cukrem, taki który stoi już od pewnego czasu w pełnym słońcu.

violka123
violka123

Piękny słodziak, lecz nietrwaly.

zuzia
zuzia

Niestety dla mnie sztuczny i chemiczny. Ale truskawki są.

myszkaoo
myszkaoo

Pięknie pachnie truskawkami, Zapach nie jakiś sztuczny, ani mdły. Słodki i przepiękny zapach.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Fraise Mara des Bois, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Fraise Mara des Bois, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fraise Mara des Bois marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fraise Mara des Bois marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Lilas Mauve Britney Spears Fantasy Iceberg Eau de Iceberg Pour Femme Hugo Boss Deep Red Lady Gaga Fame Escada Cherry in the Air Marc Jacobs Dot Yves Rocher Noix de Coco de Malaisie Dolce&Gabbana D&G Light Blue Yves Rocher Noix de Coco Yves Rocher Poire Caramel Yves Rocher Cerisier en Fleurs Lacoste Dream of Pink Usher UR for Women Yves Rocher Ode à l'amour Avon Little Red Dress Oriflame Sun Oriflame Precious Moments Marc Jacobs Oh Lola! Trussardi Trussardi Delicate Rose