Marki » T-Z » kwiatowo - zielone « Grupy

Fraicheur Vegetale de Chevrefeuille Yves Rocher dla kobiet

Fraicheur Vegetale de Chevrefeuille Yves Rocher dla kobiet

Mam: 9 Miałem: 12

Fraicheur Vegetale de Chevrefeuille marki Yves Rocher to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Fraicheur Vegetale de Chevrefeuille został wydany w 2003 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wiciokrzew.

Wiciokrzew

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fraicheur Vegetale de Chevrefeuille by Yves Rocher.

Green Tea Honeysuckle

Fraicheur Vegetale de Chevrefeuille Recenzje Perfum

Anna Mada
Anna Mada

Wracam bezustannie i będę wracać. Wiciokrzew to zapach evergreen. Potężna dawka optymizmu i energii, radosna i żywa jak wiosna w ogrodzie. Niezwykła świeżość. Słodycz i kwaskowatość, delikatność i ruch. Nie do podrobienia. Testowałam kilka innych "wiciokrzewów", ale tylko YR jest idealnym odzwierciedleniem natury.

Dla mnie 11/10. For ever.

Beata Maria
Beata Maria

To był, bo już chyba nie ma..., energetyczny zapach letni.Uniseks. Potężna dawka wiciokrzewu który daje "kopa" do działania. :-)

feelhot
feelhot

Kocham wiciokrzew jako roslinę, i kocham -kocham tą świeżą kolońską wariację wiciokrzewu w tym zapachu! Świeże kwiaty lata, odświeżające i pozwalające ci zanurkować w tryskający zielonością i zółcią wodospad wody, kwiatów, zielonych liści, nut cytrusowych i budzącej do zycia siły. Ten zapach powoduje, że skaczesz ze szczęscia samego posiadania tego zapachu, błyszczącego w słonecznym blasku, pełnego wody i kwiatów.
Jedynym problemem jest, że ten zapach stał się już rarytasem, bo nie jest dostepny:( Yves Rocher zmienia zapachy, kiedyś była EDT Wiciokrzew, teraz EDC i też znika:( Tak jak lata temu zniknęła cudowna woda męska Samarkanda i już nie powróciła-to co jest teraz nowe w zamian niestety nie jest zupełnie podobne ani tak ładne jak dawne zapachy.
Szybko zużyłem swoją pierwszą butelkę Wiciokrzewu 125ml bo spacerując dla odświeżenia uwielbiałem się nia spryskiwać. To wspaniały zapach na lato-taki "must have", idealny na ciepła wiosnę, na lato ale można go z przyjemnością używac przez cały rok.
Dla chłopaków i dziewcząt, którzy chcą się dzielić swoim szczęściem, świeżością zapachów natury roztaczających się wokół. Zapach, w którym mozna się zakochać :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Fraicheur Vegetale de Chevrefeuille, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Fraicheur Vegetale de Chevrefeuille, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fraicheur Vegetale de Chevrefeuille marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fraicheur Vegetale de Chevrefeuille marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Chevrefeuille Lancome O de Lancome Bourjois Soir de Paris (Evening in Paris) Donna Karan Black Cashmere Yves Rocher Nature Yves Rocher Desir de Nature Christian Dior Poison Cacharel Anais Anais Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Calvin Klein Obsession Christian Dior Cruise Collection - Escale a Portofino Kookai Oui-Non Profumum Roma Acqua di Sale Yves Rocher Fraicheur Vegetale Verveine Nina Ricci L'Air du Temps Estée Lauder Youth-Dew Prada Prada (Amber) Gucci Gucci Pour Homme II Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant