Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Fraicheur Vegetale Verveine Yves Rocher dla kobiet i mężczyzn

Fraicheur Vegetale Verveine Yves Rocher dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
kwaśny

Fraicheur Vegetale Verveine marki Yves Rocher to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Fraicheur Vegetale Verveine został wydany w 2003 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, cytryna amalfi, werbena cytrynowa i wiciokrzew.

Piżmo Cytryna Amalfi Werbena cytrynowa Wiciokrzew

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fraicheur Vegetale Verveine by Yves Rocher.

Verveine
O de Lancome

Fraicheur Vegetale Verveine Recenzje Perfum

charmed2001
charmed2001

Cudownie orzeźwiający zapach!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Fraicheur Vegetale Verveine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Fraicheur Vegetale Verveine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fraicheur Vegetale Verveine marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fraicheur Vegetale Verveine marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Moment de Bonheur Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Yves Rocher Fraicheur Vegetale The Vert Elizabeth Arden Green Tea Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Hermes Eau des Merveilles Cacharel Eden Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Yves Rocher Rose Oud Lalique Amethyst Yves Rocher Neonatura Cocoon Guerlain Shalimar Parfum Initial Marc Jacobs Daisy Prada Infusion d'Iris Lolita Lempicka Fleur Defendue Yves Rocher Naturelle Viktor&Rolf Spicebomb Givenchy Pi Elizabeth Arden Sunflowers