Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Fraicheur Vegetale Verveine Yves Rocher dla kobiet i mężczyzn

Fraicheur Vegetale Verveine Yves Rocher dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
kwaśny

Fraicheur Vegetale Verveine marki Yves Rocher to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Fraicheur Vegetale Verveine został wydany w 2003 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, cytryna amalfi, werbena cytrynowa i wiciokrzew.

Piżmo Cytryna Amalfi Werbena cytrynowa Wiciokrzew

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fraicheur Vegetale Verveine by Yves Rocher.

Verveine
O de Lancome

Fraicheur Vegetale Verveine Recenzje Perfum

Gamma
Gamma

Fakty są dwa: to orzeźwiający zapach i to niewiarygodnie nietrwały zapach. Myślę, że trzeba się było nie lada namęczyć, aby używając piżma jako utrwalacza dokonać takiego cudu nietrwałości.
Jedno pozostaje pewne: w zapachu FVV chcę się przebywać wciąż i wciąż.
Z nut, które uwielbiam wyczuwam wiciokrzew - pachnie dokładnie tak w ogródku mojej mamy. Gdy zawiał lekki wietrzyk, nuty wiciokrzewu dochodziły przez otwarte okno i było cudownie - przez chwilę.
FVV ma na tyle przyjazną cenę, że warto go kupić, choćby po to, aby co wieczór spryskać swoją szafę z ubraniami, a rano otwierać wraz z nią kolejny cudowny dzień.

charmed2001
charmed2001

Cudownie orzeźwiający zapach!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Fraicheur Vegetale Verveine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Fraicheur Vegetale Verveine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fraicheur Vegetale Verveine marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fraicheur Vegetale Verveine marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Yves Rocher Moment de Bonheur Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Hermes Eau des Merveilles Cacharel Eden Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Guerlain Shalimar Parfum Initial Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Elizabeth Arden Green Tea Yves Rocher Marron de Noel Yves Rocher Rose Oud Lalique Amethyst Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Yves Rocher Fraicheur Vegetale The Vert Viktor&Rolf Spicebomb Lalique Perles De Lalique Christian Dior Poison Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Yves Rocher Neonatura Cocoon Givenchy Pi