Marki » T-Z » drzewne « Grupy

Fraicheur Vegetale Cedre Bleu Yves Rocher dla kobiet i mężczyzn

Fraicheur Vegetale Cedre Bleu Yves Rocher dla kobiet i mężczyzn

Fraicheur Vegetale Cedre Bleu marki Yves Rocher to drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Fraicheur Vegetale Cedre Bleu został wydany w 2003 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr virginia.

Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fraicheur Vegetale Cedre Bleu by Yves Rocher.

Ode au Reve
Pureblack

Fraicheur Vegetale Cedre Bleu Recenzje Perfum

Trritt
Trritt

Ostatnio mój ulubiony zapach. To sam cedr, który przy większej dawce trąci nieco wędzoną gumą, ale cedr tak ma. W normalnej, rozsądnej dawce przemienia się w cudowne, słodkie drewno.

Trwałość wcale nie taka fatalna, chociaż po kilku godzinach sama go czuję tylko jak się zgrzeję.

vertigo
vertigo

Wspaniała minimalistyczna woda kolońska o słodko-drzewno-ciepłym aromacie.
Jeden z moich ulubionych dziennych jesienno-zimowych zapachów. Prosty i otulający. I ten niebieski kolor! :)

Słaba trwałość i projekcja, ale to woda kolońska. Bardzo rozsądna cena za wielką 125 ml butelkę.

Obecnie Yves Rocher przedstawia Cedre Bleu jako zapach męski, jednak według mnie ta drzewna słodycz znacznie lepiej pachnie na kobiecie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Fraicheur Vegetale Cedre Bleu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Fraicheur Vegetale Cedre Bleu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fraicheur Vegetale Cedre Bleu marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fraicheur Vegetale Cedre Bleu marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Neonatura Cocoon Donna Karan Black Cashmere L`Artisan Parfumeur Dzing! Max Mara Kashmina Touch Kenzo Kenzo Amour Serge Lutens Fille en Aiguilles Diptyque Tam Dao Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Thierry Mugler Womanity Cacharel LouLou Yves Saint Laurent Cinema Donna Karan Essence Wenge Cartier Le Baiser Du Dragon Yves Rocher Voile d'Ambre Christian Dior Poison Yves Rocher Ode à l'amour Bvlgari Black L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Lalique Perles De Lalique Yves Rocher Vanille Noire