Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Folies de Saisons Le Nez au Vent au Printemps Yves Rocher dla kobiet

Folies de Saisons Le Nez au Vent au Printemps Yves Rocher dla kobiet

Miałem: 1

Folies de Saisons Le Nez au Vent au Printemps marki Yves Rocher to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Folies de Saisons Le Nez au Vent au Printemps został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Anne Flipo. Nutami głowy są hiacynt, bergamotka, zielone jabłko, czerwone jagody, aksamitka i nuty zielone; nutami serca są jaśmin, frezja, piwonia i lilia; nutami bazy są nuty drzewne, ambra i piżmo.

Hiacynt Bergamotka Zielone jabłko Czerwone jagody Aksamitka Nuty zielone

Jaśmin Frezja Piwonia Lilia

Nuty drzewne Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Folies de Saisons Le Nez au Vent au Printemps by Yves Rocher.

Folies de Saisons Le Nez au Vent au Printemps Recenzje Perfum

Folies de Saisons Le Nez au Vent au Printemps by Yves Rocher 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Folies de Saisons Le Nez au Vent au Printemps, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Folies de Saisons Le Nez au Vent au Printemps, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Folies de Saisons Le Nez au Vent au Printemps marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Folies de Saisons Le Nez au Vent au Printemps marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Jaipur Ella Mikao Yujin Pure Pierre Cardin Pierre Cardin pour Femme Memo Inlé Biotherm Eau d'Energie Mila Schön Mila Schön Crazylibellule and the Poppies L`Olfactive 122 Giorgio Armani Armani Code Le Parfum Comptoir Sud Pacifique Princesse Muskat Gres Cabotine Aquarelle Montale Pure Gold Bebe Sheer