Marki » T-Z » orientalno - waniliowe « Grupy

Folies de Saisons L'Esprit Dans Les Etoiles En Hiver Yves Rocher dla kobiet

Folies de Saisons L'Esprit Dans Les Etoiles En Hiver Yves Rocher dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

migdałowy

Folies de Saisons L'Esprit Dans Les Etoiles En Hiver marki Yves Rocher to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Folies de Saisons L'Esprit Dans Les Etoiles En Hiver został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Evelyne Boulanger. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty słodkie, migdał, melon, pomarańcza, jaśmin, ambra i wanilia.

Nuty słodkie Migdał Melon Pomarańcza Jaśmin Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Folies de Saisons L'Esprit Dans Les Etoiles En Hiver by Yves Rocher.

Folies de Saisons L'Esprit Dans Les Etoiles En Hiver Recenzje Perfum

Folies de Saisons L'Esprit Dans Les Etoiles En Hiver by Yves Rocher 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Folies de Saisons L'Esprit Dans Les Etoiles En Hiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Folies de Saisons L'Esprit Dans Les Etoiles En Hiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Folies de Saisons L'Esprit Dans Les Etoiles En Hiver marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Folies de Saisons L'Esprit Dans Les Etoiles En Hiver marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Chopard Wish Pure Deborah Be Gourmand - Bon Bon Keiko Mecheri Gourmandises Yves Rocher Ode à l'amour Demeter Fragrance Birthday Cake Parfume de Vanille Strawberry Vanilla Payard Pistachio Ganache I Profumi di Firenze Vaniglia del Madagascar Des Filles a la Vanille Patchouli Black Phoenix Alchemy Lab Mme. Moriarty Misfortune Teller Esteban Baume Tolu Nejma Nejma 7