Marki » T-Z » orientalno - waniliowe « Grupy

Folies de Saisons L'Esprit Dans Les Etoiles En Hiver Yves Rocher dla kobiet

Folies de Saisons L'Esprit Dans Les Etoiles En Hiver Yves Rocher dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

migdałowy

Folies de Saisons L'Esprit Dans Les Etoiles En Hiver marki Yves Rocher to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Folies de Saisons L'Esprit Dans Les Etoiles En Hiver został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Evelyne Boulanger. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty słodkie, migdał, melon, pomarańcza, jaśmin, ambra i wanilia.

Nuty słodkie Migdał Melon Pomarańcza Jaśmin Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Folies de Saisons L'Esprit Dans Les Etoiles En Hiver by Yves Rocher.

Folies de Saisons L'Esprit Dans Les Etoiles En Hiver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Folies de Saisons L'Esprit Dans Les Etoiles En Hiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Folies de Saisons L'Esprit Dans Les Etoiles En Hiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Folies de Saisons L'Esprit Dans Les Etoiles En Hiver marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Folies de Saisons L'Esprit Dans Les Etoiles En Hiver marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Thierry Mugler Innocent Molinard Vanille Fruitee Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Let Them Eat Cake Reminiscence Si Do Lancome Miracle Forever Demeter Fragrance Jelly Belly Sugar and Spice Huitieme Art Parfums Sucre d`Ebene LR Harem Worth Courtesan L`Erbolario Vaniglia e Zenzero Esteban Baume Tolu Laura Mercier Eau Gourmande Almond Coconut