Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Folies de Saisons L'Eau A la Bouche en Ete Yves Rocher dla kobiet

Folies de Saisons L'Eau A la Bouche en Ete Yves Rocher dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Folies de Saisons L'Eau A la Bouche en Ete marki Yves Rocher to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Folies de Saisons L'Eau A la Bouche en Ete został wydany w 2000 roku. Nutami głowy są grejpfrut i czarna porzeczka; nutami serca są jaśmin i frezja; nutami bazy są drzewo sandałowe i cedr virginia.

Grejpfrut Czarna porzeczka

Jaśmin Frezja

Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Folies de Saisons L'Eau A la Bouche en Ete by Yves Rocher.

Heavenly Blossom

Folies de Saisons L'Eau A la Bouche en Ete Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Folies de Saisons L'Eau A la Bouche en Ete, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Folies de Saisons L'Eau A la Bouche en Ete, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Folies de Saisons L'Eau A la Bouche en Ete marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Folies de Saisons L'Eau A la Bouche en Ete marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Lacroix Bazar pour Femme Summer Fragrance Clinique Clinique Happy in Bloom Hilary Duff Wrapped With Love Adidas Pure Lightness Tommy Hilfiger Tommy Girl Betty Barclay Woman No.1 Charriol Charriol Eau de Toilette Keiko Mecheri Hanae Jeanne Arthes Arthes You & Me Borbonese Borbonese Marella Ferrera Marella Ferrera Esme Rene Eve's Secret