Marki » T-Z » orientalno - waniliowe « Grupy

Folies de Saisons Delires d'Automne Yves Rocher dla kobiet

Folies de Saisons Delires d'Automne Yves Rocher dla kobiet

cynamonowy

Folies de Saisons Delires d'Automne marki Yves Rocher to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Folies de Saisons Delires d'Automne został wydany w 1997 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, przyprawy, imbir, cynamon, nuty drzewne, Żywica i piżmo.

Wanilia Przyprawy Imbir Cynamon Nuty drzewne Żywica Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Folies de Saisons Delires d'Automne by Yves Rocher.

Roberto Cavalli Oro
Sensei

Folies de Saisons Delires d'Automne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Folies de Saisons Delires d'Automne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Folies de Saisons Delires d'Automne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Folies de Saisons Delires d'Automne marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Folies de Saisons Delires d'Automne marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Serge Lutens Ambre Sultan Kenzo Kenzo Amour Donna Karan Black Cashmere Fendi Fendi Theorema Christian Dior Hypnotic Poison Givenchy Organza Indecence Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Issey Miyake Le Feu d'Issey Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Chopard Casmir Christian Dior Midnight Poison Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Oriflame M by Marcel Marongiu Christian Dior Dune Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Kenzo Kenzo Amour Le Parfum Christian Dior Elixir Midnight Poison Rochas Alchimie Nina Ricci Les Belles de Ricci Delice d`Epices