Marki » T-Z » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Flowerparty by Night Yves Rocher dla kobiet

lekko korzenny
migdałowy
orzechowy
Flowerparty by Night Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Flowerparty by Night Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia

Flowerparty by Night marki Yves Rocher to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Flowerparty by Night został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Philippe Romano. Perfumy zawierają takie składniki, jak lukrecja, migdał i wanilia.

Lukrecja Migdał Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flowerparty by Night by Yves Rocher.

FlowerParty

Flowerparty by Night Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Zgodzę się z Amandą, że ta wersja praktycznie nie różni się od Flowerparty i ma tak samą słabą moc i trwałość. Ja tak samo czuję tu jakieś bliżej niezidentyfikowane owoce z baardzo ulotną i super delikatną wanilią natomiast w ogóle nie ma tu anyżu ani nut migdałowych ( lukrecji producent nie podaje w ogóle jako składnika tych perfum). Zapach w ogóle ma mylną nazwę, bo żaden tam z niego Night. To lekko owocowa propozycja, która szybciej zniknie niż zdążymy się nawet zorientować. Mogło być lepiej.

amanda
amanda

Niczym specjalnie nie różni się od Flowerparty.
Jest dalej bardzo słodziutko z tą różnicą , że tutaj brak owoców i róży w składzie , ale owoce są wyczuwalne.
Za to taki praktycznie sam słodziutki zapach"robi" migdał z wanilią,bo lukrecji żadnym sposobem nie udaje mi się wyłapać a jest to taka nuta , która raczej daje się zauważyć.
Zapach typowy dla amatorek słodkości , z pewnością zaspokoi ich gusta.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Flowerparty by Night, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Flowerparty by Night, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flowerparty by Night marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flowerparty by Night marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher FlowerParty Lancome La Vie Est Belle Thierry Mugler Alien Essence Absolue Kenzo Madly Kenzo! Eau de Toilette Puma Animagical Woman Lancome Tresor Midnight Rose Kenzo Flower Tag Bruno Banani Made for Women Yves Rocher Vanille Noire Davidoff Cool Water Sensual Essence Bruno Banani Dangerous Woman Oriflame Divine Sensual Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Beyonce Heat Rush Diesel Loverdose Hugo Boss Deep Red Oriflame Elvie Summer Magic Sarantis B.U. Sexy Tommy Hilfiger Hilfiger Woman Oriflame Ultra Glam